ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אמא שלכם סוס טרויאני! 
 
 
מערכת חיים ברשת

מתכנת אוסטרלי נדהם לגלות שתוכנת התקשרות לאינטרנט שממנה הוא מתפרנס הוגדרה ע"י חברת האנטיוירוס מק'אפי כסוס טרויאני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מפתח תוכנה אוסטרלי שוקל לתבוע את יצרנית האנטיוירוס McAfee לאחר שזו זיהתה בטעות, בעדכון הווירוסים האחרון שלה, תוכנה שהוא משווק להתקשרות לרשת האינטרנט כסוס טרויאני. דיווח של אתר CNET.

המתכנת מארק גריפיתס אמר כי הוא "אינו שולל" הגשת תביעה כנגד מק'אפי, גם לאחר שהחברה עדכנה ביום חמישי האחרון את קובץ רשימת הווירוסים שלה, ותיקנה את הזיהוי המוטעה שהופיע ברשימה.
 
 
גריפיתס מוכר את תוכנת ISPWizard לספקיות אינטרנט ביותר מעשרים מדינות שונות. עדכון הווירוסים האחרון של מק'אפי הגדיר את התוכנה של גריפיתס כסוג של סוס טרויאני המשמש כדלת אחורית להשתלטות על המחשב. כיוון שמוצר האנטיוירוס מחסל את אפשרות הגישה של התוכנה לרשת, נותרו לקוחות רבים של התוכנה ללא יכולת התחברות לרשת.

גריפיתס שמע לראשונה על הטעות בשני בספטמבר לאחר שמספר ספקיות אינטרנט אמריקאיות פנו אליו. הספקיות קיבלו תלונות מצד לקוחות שלא יכלו להתחבר לרשת. מייד לאחר ששמע על כך, פנה גריפיתס לחברת האנטיוירוס, אולם הללו לא חזרו אליו, אלא עד יום שני.

גריפיתס מעריך כי החודש הוא יסבול אובדן של לפחות חמישים אחוזים מהכנסותיו כיוון שהתוכנה הוגדרה כסוס טרויאני. לדבריו גם אחד מלקוחותיו הפסיד 3,000$ לאחר שמספר לקוחות של אותה ספקית אינטרנט פשוט עברו לספקית אחרת כתוצאה מהתקלה של מק'אפי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by