ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אל תהמרו על הכסף שלכם 
 
 שימו לב למה שאתם מכניסים לתוך העגלה הוירטואלית שלכם   
 
מערכת חיים ברשת

שירות התשלומים PayPal יקנוס גולשים אשר ישתמשו בשירות לצרכי הימורים, פורנו ונרקוטיקה לא חוקית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
החל מה-24 לספטמבר, שירות התשלומים הפופולרי – PayPal, יקנוס משתמשים אשר יעשו שימוש בשירות לצרכי הימורים, תוכן ושירותים למבוגרים ומסחר בתרופות מרשם ללא הרשאה מתאימה, בסכום של 500$, כך מדווח שירות החדשות של Yahoo.

בעבר עד עשרה אחוז מרווחי PayPal הגיעו מהימורים מקוונים, אך לאחר שהחברה נרכשה על ידי eBay במהלך שנת 2002, עצרה PayPal פעילות זו בשל לחץ הרגולטורים. כעת לא רק שהחברה אוסרת על ביצוע פעולות הקשורות לנושאים שצוינו לעיל, אלא בפעם הראשונה תטיל עונש בפועל על משתמשים אשר יפרו את תקנותיה.
 
 
ב-PayPal מכחישים כי לחץ הרגולטורים הביא לנקיטת הצעדים הדרסטיים הללו, וטוענים כי מדובר בסך הכל בהתפתחות התוכנית העסקית של החברה. "אנחנו מנסים להרתיע אנשים מלעשות שימוש ב-PayPal כאמצעי תשלום עבור כל דבר השייך לקטגוריות הללו", אמרה בראיון דוברת החברה, אמנדה פיירס.

מנגד, אריק ג'קסון – מנהל לשעבר ב-PayPal, טוען אחרת. הוא כינה את המדיניות החדשה של PayPal בשם "דרקונית", והאשים את החברה בנקיטת אסטרטגיה דו-פרצופית של מראית עין, המונעת מהמשתמשים פעילויות מסוימות רק על מנת להוריד את הרגולטורים מגב החברה. "אני רק יכול לשער כי PayPal נתונה תחת לחץ הולך וגדל של הרגולטורים, ולכן בשלב זה אין לחברה ברירה, אלא לנקוט בצעד אגרסיבי", סיכם ג'קסון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by