ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
קטעים ברשת: ספיישל התאומים 
 
 
עמיחי יעקבי

צפו בסרטון שחושף את הסוד הגדול של המטוס השלישי שהתרסק אל הפנטגון, וגם: הטריילר הגנוז של ספיידרמן, הנשיא בוש שר יו 2 ועוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

זיכרון: אסון התאומים

 
איפה היכו אתכם החדשות היום לפני 3 שנים, בזמן התקפת הטרור האימתנית שהפילה את מגדלי התאומים בניו יורק, טילטלה את יבשת אמריקה, ושינתה לנצח את ההיסטוריה של המערב?

צפו בסרטון הנצחה מצמרר שחוזר אל השעות והימים הנוראים של 11 בספטמבר 2001.
 

תחקיר: תיאורית הקונספירציה

 
כולנו עקבנו מקרוב אחר סיפורם של שני המטוסים שפגעו במגדלי הסחר העולמי. אך נראה שעדיין לא נפתרה סופית תעלומת המטוס השלישי – זה שהתרסק רחוק מעיני התקשורת אל תוך בניין הפנטגון.

צפו בסרטון שמציג את תיאורית הקונספירציה של ספטמבר 11, וטוען שאיש לא השיב מעולם על הסתירות הרבות בין הגרסה הרשמית של ממשלת ארה"ב, לבין העובדות שהתגלו בשטח בזמן האסון.
 

מחאה: הנשיא בוש שר יו2

 
לא ברור אם מדובר בחיקוי מוצלח במיוחד, או בעריכת סאונד גאונית שמשתמשת בנאומיו של נשיא ארה"ב כדי לבצע את הלהיט של יו2 – sunday bloody sunday.
 
 

משחק: הצילו את התואמים

 
את מה שצבא ארה"ב לא ביצע במציאות, תוכלו אתם לנסות לעשות במחשב – יירטו במהירות את המטוסים המאיימים על מגדלי התאומים. בהצלחה.
 

קולנוע: בן-לאדן נגד ספיידרמן

 
הטריילר הראשון של ספיידרמן הופיע ברשת מספר ימים לפני אסון התאומים. בסופו של הסרטון, מותח ספיידרמן רשת קורים ולוכד בתוכה את הרשעים שמנסים להימלט במסוק משוד בנק. האם תצליחו לנחש בין אלו שני מגדלים טווה איש העכביש את הרשת שלו?

כמובן שהטריילר נגנז מיד והסצינה שהייתה אמורה להיות שיאו של הסרט נערכה החוצה.

אתם מוזמנים לצפות בטריילר הגנוז, ואם תביטו טוב בצילום (שכמובן רוטש מיד אחרי האסון) - תוכלו אפילו להבחין במגדלי התאומים משתקפים בעיניו של ספיידרמן.
 

משחק: פינג פונג נגד נשיא ארה"ב

 
למה לחכות לבחירות באמריקה? שחקו נגד המועמדים לנשיאות, רק שבמקום לשחק על נקודות אתם מתחרים על המדינות החברות בארצות הברית. בהצלחה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by