ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

אנטי וירוס מעולה ואפילו בחינם, נגן MP3 משובח לא פחות, תוכנה שתעזור לכם להתנקם בחכמולוגים - ושלל גירסאות חדשות. מיטב התוכנות של השבוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

AVG Anti Virus - למחשב בריא יותר

AVG. אנטיביוטיקה בחינם
 AVG. אנטיביוטיקה בחינם   
למצוא תוכנת אנטי וירוס טובה זה אירוע נדיר. למצוא תוכנת אנטי וירוס חופשית זה אירוע נדיר עוד יותר. מה אפשר להגיד על תוכנת אנטי וירוס, שהיא גם טובה וגם חופשית? לא צריך להגיד, צריך לנסות. AVG Anti Virus היא תוכנת אנטי וירוס יעילה, שעושה את העבודה שלה, חד וחלק.

התוכנה רצה ברקע, סורקת כל קובץ שהמשתמש מפעיל ומאתרת וירוסים, על פי רשימת וירוסים מוכרים אשר נמצאת במאגר הנתונים שלה. כדי להבטיח נוק-אאוט מוחלט, התוכנה משתמשת בשיטות מתוחכמות שונות ומנסה לאתר גם וירוסים, תולעים ו"סוסים טרויאנים" שאינם מוכרים לה.

דואגים שהצרות תגענה דווקא מכיוון הדואר האלקטרוני? הסירו דאגה מלבכם: התוכנה סורקת באופן אוטומטי את כל התמונות, הסרטונים, הקבצים ושאר הטובין שמשוגרים אליכם דרך רשת האינטרנט. הגרוע מכל קרה, ומערכת Windows קרסה עקב וירוס? עדיין לא הכל אבוד. התוכנה יודעת לפעול גם על מערכת DOS, והיא תאפשר לכם להציל את המחשב מחורבן מוחלט. וזה עדיין לא הכל: ניתן גם לעדכן את התוכנה דרך האתר שלה, ולהגדיל את מאגר הוירוסים שהיא יודעת לזהות. התוכנה פשוטה להתקנה ולהפעלה, ואפילו המחשבופובים הגדולים ביותר יוכלו להסתדר אתה בקלות. מומלץ.

להורדה לחצו כאן
 

Genius - ויש בה ה-כ-ל

Genius. לחסוך בתוכנות
 Genius. לחסוך בתוכנות   
ונפתח בשאלה: מה המשותף ללוח העריכה (Clipboard), תוכנת FTP, רשימת משימות ומחשבון? התשובה: שום דבר (וזה סופי). אבל Genius לקחה כמה וכמה יישומים שימושיים, המגיעים בדרך כלל בכמה וכמה תוכנות, ערבבה היטב היטב, מיינה לפי קטגוריות והתוצאה היא צלמית קטנה שמתמקמת לצד השעון, על גבי ה-Tray, ומסתירה מאחוריה הרבה כלים שימושיים.

אז מה בדיוק התוכנה מציעה? בקטגוריה "מנהל מידע אישי" (או בקיצור PIM) תוכלו למצוא ספר כתובות, שעון, שירות תזכורות ותוכנה לניהול הסיסמאות. קטגורית הכלים הכלליים (Utilities) מאפשרת להשתמש במחשבון, לגרוס מסמכים באופן וירטואלי, לבצע חיפושים וליצור סיסמאות חדשות.

הקטגוריה כלים לאינטרנט מכילה תוכנה לבדיקת דואר, תוכנה לבדיקת אתרים, תוכנה לסריקת כתובות IP ואפשרות לקבל מידע דרך הרשת היישר אל שולחן העבודה. תחת הקטגוריה "לקוחות אינטרנט" (Internet clients) ניתן למצוא לקוחות FTP, PING, TELNET ו FINGER.

כמובן, אלו הן רק חלק מהתוכנות והיישומים שמציעה Genius, וקצרה היריעה מלפרט את כל האפשרויות שהיא מציעה. אז במסגרת מדיניות החסכון, אפשר גם להתחיל לחסוך בתוכנות. כל הכלים השימושיים נמצאים כאן, בתוכנה אחת קטנה.

להורדה לחצו כאן
 

Quintessential CD - ווינאמפ, מאחוריך!!

Quintessential CD. ממשק יפה ופשוט
 Quintessential CD. ממשק יפה ופשוט   

נכון, ווינאמפ הוא נגן ה MP3 הפופולארי ביותר, ויישאר במעמדו גם אחרי הכתבה הזו. אבל מי שמאס בו או סתם רוצה לגוון ולנסות משהו חדש, מוזמן בהחלט לתת צ`אנס לנגן הזה (לא מוכרחים לנסות לומר את שמו כל פעם).

התוכנה מאפשרת, כמובן, לנגן תקליטורים וקבצי מוסיקה בפורמט MP3, לערוך רשימות שירים, לשנות את מראה הנגן בעזרת "סקינים" ולעשות את כל שאר הדברים הסטנדרטים שנגנים מציעים, אבל היא מכילה עוד כמה וכמה אפשרויות מגניבות למדי: מסך תצוגה קטן שמציג צורות צבעוניות מתחלפות בעת נגינת השיר, חלון המציג מידע מפורט על האמן ועל האלבום (המשתמש יכול להוסיף בעצמו פרטים ונתונים שונים) ואפשרות להוסיף קישורים לאתרי אינטרנט רלוונטיים שאליהם ניתן להגיע ישירות מהנגן.

הממשק של התוכנה מעוצב בצורה צבעונית ויפה, כפי שניתן להתרשם, והשימוש באפשרויות השונות קל ופשוט.

להורדה לחצו כאן
 
 

KwikTest - מי גאון של אמא?

קוויק טסט. כל גאון נהיה טיפש
 קוויק טסט. כל גאון נהיה טיפש   
אין אחד מאתנו שלא מכיר מישהו או מישהי שבטוחים שהם יודעים הכל. כן, אני מתכוון לאלה שמודיעים כל הזמן ש"מי רוצה להיות מיליונר" זו תוכנית לבורים, ושבכל ויכוח יורים פרטים ונתונים בקצב של רצי מאה מטר באולימפיאדה. התוכנה הקטנה הזו היא ההזדמנות שלכם לנקמה מתוקה בהם, בעזרת מבחן קצר בידע כללי, המכיל עשר שאלות בלבד, ואשר לאחר סיומו אמורה התוכנה להודיע למשתמש מהי מנת המשכל שלו.

ההתחלה נראית תמימה. השאלה הראשונה פשוטה יחסית, וגם ניתן לענות את התשובה הנכונה, אך אם לאחר שאלה זו מתחיל להסתמן חיוך הניצחון המוכר והשחצני על פניו של החכמולוג, הסירו דאגה מלבכם. החיוך ימחק במהירות, משום שתשע השאלות הבאות הולכות למרר לו את החיים: ישנן שאלות עם מספר תשובות נכונות (וכמובן, התוכנה מסמנת את התשובה שהנבחן לא בחר), ישנן שאלות שלא ניתן כלל להבינן, שלא לדבר על לענות עליהן, וישנן שאלות שפשוט מוציאות כל אדם שפוי מדעתו ("אם אחי אמך הוא דודך, מה יחסו המשפחתי של האח של האב של אביך אליך?").

בסיום, לאחר שהנבחן ענה נכון על שאלה אחת בלבד מתוך עשר והתוכנה תדווח לו שמנת המשכל שלו היא 50, ושמנת משכל זו אופיינית לקוף בשלבי אילוף ראשונים, תוכלו לחייך חיוך יגאל שילוני (לא מוכרחים לעשן סיגר) ולהיות בטוחים שהנודניק למד את הלקח שלו.

להורדה לחצו כאן
 
X-Ball 1.25
הגירסה החדשה של המשחק הפופולארי מציעה מסכים חדשים והפתעות נוספות. בנוסף, ניתן למצוא באתר התוכנה תוספים שונים למשחק: לוחות נוספים וקטעי מוסיקה שונים.

Webshots Desktop
גרסה 1.3.0.2991 של התוכנה הנפלאה, המביאה תמונות מכל העולם אל שולחן העבודה שלכם.

Napster
גרסת בטא חדשה, בטא 7, של תוכנת שיתוף הקבצים. גרסה זו משפרת את אפשרויות החיפוש של התוכנה.

טריוויונר
גרסה 1.21 של משחק הטריוויה המקוון, הדומה במתכונתו למשחק "מי רוצה להיות מיליונר".

ACDSee
גרסה 3.1 של תוכנת הצגת התמונות הפופולארית ביותר. בין השיפורים שהוכנסו בתוכנה: שיפור של הצגת תמונות ברזולוציה גבוהה, ארגון נוח יותר של ספריות קבצי התמונות ותמיכה בפורמטים חדשים של קבצי תמונות.

 
בילי
גרסה 2.00 של התוכנה הישראלית, המאפשרת לבצע מעקב שוטף אחרי החיבור לרשת, מבחינת זמן החיבור, התשלום לספק האינטרנט והתשלום לחברת "בזק". הגרסה החדשה עודכנה לפי שיטת המחירים החדשה של "בזק".

ומילה אחרונה לכל המשתמשים של תוכנת Ready4Call. אם אתם מתקשים בשימוש בתוכנה (ולאחרונה הגיעו אלינו די הרבה פניות בנושא), תוכלו למצוא הסברים אודות השימוש בתוכנה, בעברית, באתר האינטרנט שלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by