ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לונגהורן תקצץ לגאדג'טים את הקרניים 
 
 
מערכת חיים ברשת

מהי פרצת האבטחה המסוכנת ביותר (חוץ מחלונות בעצמה)? ה-iPod והזיכרון הנייד, מסתבר. מזל שיש את מיקרוסופט שתציל את המצב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנה בשורה לא ממש משמחת עבור חובבי הגאדג'טים, שלא מסתדרים בעבודה בלי ה- Disk on Key ה- iPod או מכשירי בלוטות' למינהם: פיצ'ר חדש שישולב בלונגהורן, הדור הבא של חלונות, יאפשר לחסום את הגישה של כל המכשירים הללו למחשב.

מנהלי אבטחת מידע בחברה יוכלו להשתמש בטכנולוגיה שמיקרוסופט מפתחת ושזכתה לשם Plug and Play Extensions, ובעזרתה למנוע מהעובדים לחבר למחשב כל סוג של מכשיר אכסון נייד, כך מדווח אתר Cnet.
 
 
מטרת החסימה העיקרית היא למנוע מהעובדים לגנוב בעזרת מכשירי האכסון הניידים מידע רגיש. מכשירים אלו הוגדרו לא מזמן על ידי מומחי האבטחה כ"סיכון אבטחתי חמור". הסיבה היא, שהמכשירים מאפשרים לכל מי שרוצה לגנוב מידע, לעשות זאת במהירות ובקלות, ישירות מהמחשב, מבלי שיהיה צורך להעביר את החומר באמצעות מייל או דרך הרשת, שם הסיכוי להיתפס הוא גבוה.

במיקרוסופט מסבירים, כי הצורך לאפשר חסימה כזו הגיעה כדרישה מצד תעשיית אבטחת המידע. כבר עכשיו קיימים כלים שונים לביצוע חסימות נגנים ומכשירי אכסון ניידים, אולם 99% ממנהלי אבטחת המידע לא מכירים אותם או לא משתמשים בהם, כך על פי נתוני החברה.

השאלה המתבקשת היא כמובן "מה עם האפשרות פשוט לצרוב את המידע על דיסק?". ובכן, כפי שאפשר להבין מהדברים כרגע, הצורבים הנייחים כלל לא נכללים בקטגורית "מכשירי אכסון ניידים". לפיכך, גם אם הטכנולוגיה הזו תוטמע במקום העבודה שלכם, אי שם שנת 2006 או מאוחר יותר, עדיין אפשר יהיה לקחת מידע הביתה בקלות. להעלות מוזיקה ל- iPod, ובכן, זה כבר סיפור אחר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by