ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט בודקת טביעות אצבעות 
 
 
רויטרס

ענקית התוכנה מרעננת את מערך החומרה שלה ומשיקה מקלדות ועכברים חדשים, חלקם בעלי אמצעי זיהוי ביומטרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט חשפה אתמול (ד') בכנס חומרה שנערך בפאריז, סדרה של מקלדות ועכברים חדשים שחלקם כוללים, בין היתר, מערכת מובנת באמצעות טביעת אצבע. המטרה העיקרית של אמצעי הזיהוי היא להקל על פעולת ה-Log in למחשבים ולאתרי אינטרנט .

למקלדת, העכבר והמתקן אמצעי לזיהוי טביעות אצבע, מצורפות גם תוכנות נילוות, ויחד מטרתם לזהות את היוזרים המשתמשים במחשב. כמו כן המערכת מזהה משתמשים הגולשים לאתרי אינטרנט מאובטחים, ורושמת באופן אוטומטי את הסיסמא לאתר.
 
 
כמו כן, החברה גם השיקה עכבר אלחוטי קטן המיועד למחשבים ניידים, וכן מקלדת בעלת פיצ'ר זום המסוגל להקטין ולהגדיל טקסט ותמונות.

מיקרוסופט, שהצהירה מוקדם יותר השנה כי היא מפסיקה לייצר חומרת תקשורת, הודיעה כי היא לא תפסיק לייצר, בשלב זה, מוצרי קלט כדוגמת מקלדות, עכברים ומכשירים לזיהוי טביעות אצבע.

מוצרי חומרה הכוללים זיהוי ביומטרי של טביעות אמצע צפויים לעלות בסביבות 55-110 דולר, המחיר על עכבר אלחוטי למחשבים ניידים צפוי להיות 45$, ומקלדת עם זום תעלה בסביבות 35$.

מיקרוסופט אינה החברה הראשונה המציגה חומרה הכוללת זיהוי טביעות אצבע. קדמו לה חברות רבות כדוגמת סוני ו-Targus. יחד עם זאת, מרבית החברות מכוונות את המוצרים לזיהוי ביומטרי לצרכי אבטחה, ואילו היא מסבירה שמוצריה מפותחים בעיקר למטרות של נוחות, ולא של אבטחה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by