ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הכי קרוב שיש 
 
 
מערכת חיים ברשת

לשמחת צופי הטלוויזיה שאוהבים להתעמק בפרטים הקטנים – סוני מפתחת שבב שמאפשר להגדיל איזורים במסך, תוך שמירה על איכות התמונה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת סוני פיתחה שבב שמאפשר לצופים לעשות זום בטלוויזיה על איזורים במסך, תוך שמירה על איכות התמונה, כך מדווחת סוכנות הידיעות AP.

אוהדי כדורגל יוכלו מעתה לראות מקרוב את הבעת פניו של השוער שחוטף את הגול, חובבי אופנה יוכלו להגדיל את התמונה, בכדי לראות את שם המותג אותו לובשים הכוכבים המצולמים, ואנשי אבטחה יוכלו להתמקד בפנים חשודות, בלי שאלו יהפכו ריבועים-ריבועים.
 
 
הטכנולוגיה שזכתה לשם Digital Reality Creation Multifunction v2 תאפשר לשרטט מסגרת סביב חלק מהתמונה ולגדילו. אפשר יהיה לשלוט גם על עומק הזום.

בהדגמה שנערכה אתמול (ד') בפני כתבים, פס קטן ולא ברור שהופיע על מסך הטלוויזיה הוגדל כך שאפשר היה להבחין שמדובר בבן אדם, וכתם כהה על נהר התברר כהיפופוטם.

סוני הסבירה כי השבב לא ממקד את התמונה בשיטה הרגילה, שבה התמונה נמתחת בצורה אופקית ואנכית תוך אובדן החדות, אלא הוא מעצים את השדר הדיגיטלי המתקבל. זאת בשביל לשמור על הברק, העומק והטקסטורה.

החברה לא מסרה עדיין מתי שבב זה יתחיל להיות משולב בטלוויזיות. ייתכן והפיצ'ר יימכר באופן נפרד בקופסה ייעודית, אולם גם לה לא נקבע תאריך השקה או מחיר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by