ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תחנות הרדיו עצבניות על מיקרוסופט 
 
 הפרסום ברדיו אובד. נקודה.   
 
מערכת חיים ברשת

תחנות רדיו בכל רחבי ארה"ב עצבניות על שירות המוזיקה החדש של MSN, שמעתיק את רשימות ההשמעה שלהן ומשמיט את הפרסומות והשדרנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בתחילת השבוע שיחררה מיקרוסופט את נגן המדיה WMP 10 שבו כלולים מספר שירותי מוזיקה. שירות MSN Music, שהוא חלק מנגן המדיה, זכה עד כה לתגובות טובות למדי, אולם כפי שמדווח אתר Sfgate.com לא כולם מרוצים. יותר מ-900 תחנות רדיו ברחבי ארה"ב עצבניות על מיקרוסופט והתלוננו שהיא העתיקה את רשימות השידור שלהן.
 
 
למרות שנהוג לחשוב שאם מעתיקים את מה שאתה עושה, אתה כנראה עושה משהו טוב, בעלי תחנות הרדיו לא בדיוק מבסוטים מהתנהלות הדברים. כאשר הם משדרים באוויר, יש להם מפרסמים (דהיינו כסף), אולם מיקרוסופט בעצם משדרת את שידורי הרדיו שלהם ללא הפרסומות וללא השדרנים.

רוב בנט, מנהל בכיר בחטיבת הבידור של MSN העיר בנושא כי:"זה נותן חוויית האזנה נעימה יותר כיוון שאתה לא צריך לשמוע פרסומות ואת השדרנים". באופן לא מפתיע, תחנות רבות רואות בכך ניסיון של מיקרוסופט להתגלח על הזקן שלהן, ולהתחרות בשוק בדרך בלתי הוגנת (האשמה שמיקרוסופט מצליחה לשמוע בכל פלח שוק שאליו היא נכנסת).

שירות הרדיו של MSN הוא חלק משירות MSN Music, והוא נדבך חשוב מהשירות החדש. אחד הפיצ'רים החשובים בשירות הוא "הרדיו המקומי", המציע תוכן מ-1,200 תחנות רדיו שונות.

וכדי להוסיף עוד קיסם למדורה, מיקרוסופט מציגה את אתרי התחנות השונות בשמותיהם, ללא הלוגו של התחנה. עכשיו רק דמיינו לכם מצב הפוך שבו היה מעתיק גוף מסחרי כלשהו תוכן של מיקרוסופט ו"שוכח" לשים את הלוגו שלה, תוך כמה שניות לדעתכם היו עורכי הדין של החברה מגישים תביעה על הפרת סימון מסחרי ומוציאים צו סגירה לאותו גוף?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by