ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: צריך להיות חוק נגד האינטרנט הזה 

לחץ כאן: צריך להיות חוק נגד האינטרנט הזה

 
 
האחים טבריה

האינטרנט מעולם לא היה מקום כל כך מקושקש: נהגי מירוצים מכוערים בונים אתרי בית, מכונות זמן חוזות את מצבו של מייקל ג'יי פוקס, כלבים לובשים לייקרה ובחורות לובשות גומי לפי בחירתכם. והכל הכל ב"לחץ כאן", המדור שיעשה לכם נעים נעים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אני נהג מרוצים ואני חתיך. רוצים להיות חברים שלי?
 אני נהג מרוצים ואני חתיך. רוצים להיות חברים שלי?   
הרטרו הפרוע לתקופת הגלאם של הסבנטיז ששוטף אותנו בשנים האחרונות, מעולם לא התאים יותר לקארי - נהג מרוצים חתיכי, זוהר וכאריזמטי, מהאזור הפחות אינטליגנטי של אמריקה. קארי, שמתהדר בשיער בלונדיני ארוך וגוף חטוב (אך פרצוף מזע-זע), אף מעיד על עצמו, שהוא מאושר מפני שהוא עושה מה שבא לו, בזכות האישיות שלו (שכוללת, כהגדרתו, את הגוף והשיער האטרקטיוויים שלו, ואף את הבנתו את הפסיכולוגיה ברמות העמוקות ביותר), ובזכות כך שהקשר הרגשי היחיד שלו, הוא לעצמו.

בחיי האחים טבריה, כבר מזמן לא עלה לאינטרנט אתר שמערב אידיוטיזם פרוע וצורם כל כך, כיעור מעליב כל כך, תכנים ביזאריים כל כך ותמונות מצחיקות כל כך. אם תשאלו אותי, קארי לא ממצה את עצמו בנהיגת מירוצים, אבל למי איכפת?
 
מייקל ג`יי פוקס בעוד חמש שנים. גרייט סקוט!
 מייקל ג`יי פוקס בעוד חמש שנים. גרייט סקוט!   



הנה עוד מסמר בארון של המטומטמים שמתקשים להבדיל בין קולנוע למציאות, וחושבים שזה חמוד. קחו למשל את הדוק הזה, מ"בחזרה לעתיד", שיכול אולי להמציא מכונת זמן בתוך דלוריאן כעורה (לא פחות מתספורת הקוקר ספנייל המזעזעת בה הוא אוחז), אבל מתקשה להציל את ידידו, מייקל ג`יי פוקס מהעתיד האיום שכפה עליו הגורל האכזר.

ג`יי פוקס, למי שלא נוהג להתעדכן בדו"חות הרפואיים מדי בוקר, סובל מפרקינסון, ובאתר המרושע הזה הנקרא "מכונת הזמן של מייקל ג`יי פוקס", הומצאה מכונת זמן משוכללת, המאפשרת הצצה לחיי הכוכב החולני ולמחלת הפרקינסון שלו בעוד 20 שנה, כולל תגובות למצבו מצד הדוק ואפילו ג`ורג` מקפליי. אם אתם שואלים אותי, זה בטח איידס, אבל למי איכפת?

 
בובת פליימוביל. אנא פנו לתחנת המשטרה הקרובה
 בובת פליימוביל. אנא פנו לתחנת המשטרה הקרובה   
איזה מין אנשים, לדעתכם, מקימים אתר אינטרנט מפורט המוקדש לתמונות של בובות פליימוביל, או לגו, או השם יודע מה זה? מי עושה לדמויות תמונות תקריב מחמיאות, כותב להן ביוגרפיות שלמות, מציין את גובהן, גילן ודרגתן? מה אוכל אדם שכזה? מה הוא שותה? האם יש לו חברים, אם כן כמה, מי ולמה? ומה הייתם עושים אם היה זה הבן של השכנים, או השכן עצמו? הייתם מדווחים למשטרה? קוראים לאמבולנס? אולי הייתם בורחים מהבית? אם אתם שואלים אותי, המשוגע הזה הוא חתיכת רשע מרושע, שיש לכלוא לאלתר.
 
 
כלב בלייקרה. גרררר... סקסי....
 כלב בלייקרה. גרררר... סקסי....   

שנייה לפני שהאדם החליט באופן סופי להתיש עצמו למוות במאבק האינסופי להיראות טוב יותר, הוא חשב שכדאי לגרור לתסבוכת הזו גם את הכלב. מכיוון שאותן חיות פרוותיות לא סובלות מספיק, כנראה, מהקולר החונק אותן, האנשים הדוחים שצועקים עליהן, ובכלל, חיי הכלב המאפיינים אותן, החליטו "חובבי חיות" מסויימים, לעטוף את כלביהם בחליפות לייקרה.

אותה לייקרה, למי שלא בקי בפרטים, נועדה לכווץ אורגניזם לגודל של סטיוון הוקינג, ולא לעשות נעים לאנשים, אדרבא ואדרבא לכלבים. באתר הזה, בכל אופן, מפורטים יתרונות השיטה וכרטיסי האשראי המתקבלים (כולם). אם אתם שואלים אותי, כדאי לחכות לדגמי הסתיו.
 

גם מי שהתאכזב לגלות שבאינטרנט אי אפשר עדיין לקנות הכל (שלישיית שפחות סיאמיות, או הרחבת זיכרון למוח, למשל), יישמח בוודאי לשמוע שכבר אפשר לקנות שם דיסק עם קולות נפיחה אותנטיים. "כפי שנראה ונשמע בתכניתו של הווארד סטרן", מבהירה כותרת צבעונית וקופצנית, המתיימרת להעניק לאתר את תווית האיכות שכה נחוצה במקומות בהם מנסים למכור ללקוחות תמימים אריכי נגן עם קולות של בני אדם מפליצים. כמתבקש, תמצאו כאן קבצי קול, פרגמנטים של נפיחות, ואפשרות לשיר ביחד עם הדיסק. אם אתם שואלים אותי, שלמה ארצי יותר אותנטי.
 
ג`ניפר אניסטון בעירום. גם כאן, יש צורך לומר: גררר... סקסי...
 ג`ניפר אניסטון בעירום. גם כאן, יש צורך לומר: גררר... סקסי...   
למרות שסטיוון הוקינג ברא את כולנו שווים במקור, הצליחו בני האדם להתחכם ולפתח כמה הבדלים בסיסיים. יהודים, למשל, אוהבים כסף, וגרמנים דם. אנגלים צופים בתכניות גינון ושעשועוני עתיקות, אמריקאים צופים בכל מה שאפשר, משמינים ומתים, וספרדים אוהבים לנוח. בלונדיניות משוגעות על סטיוון הוקינג, אבל זה לא חוכמה, הוא באמת משגע. בכל אופן, המשותף לכולנו, הוא שאנחנו רק מחכים ללינק שיביא תמונות עירום של סלבריטאים, ובחינם - מכריסטינה אגילרה ועד שרון סטון. ובכן, אל תחכו אפילו שניה, הנה לכם, סוטים מלוכלכים שכמוכם: עירום חינמי לכל.

 
פטיש דול. באיזה צבע אתם רוצים את הגומי השחור?
 פטיש דול. באיזה צבע אתם רוצים את הגומי השחור?   

ולסיום, היישום שיעשה לכם את השבוע. קחו בחורינה, בחרו לה שיער, כתובות קעקע, קווי שיזוף, בגדי עור, מחוכים, מגפיים, וציוד עזר - הכל בלחיצת עכבר. "פטיש-דול" היא לא רק שעשוע מענג - היא גם ייצור חינני ומעודכן, כמעט לארה קרופט מודרנית, פאם פאטל משועשעת, עם חן ושנינות אנגלית, שגורמים לה להיראות טבעית בסביבת הסאדו, כמו גם במועדון, או בחדר השינה שלה. מי שרוצה יכול לקנות את הבגדים שלה, והכי חשוב, במיוחד לחובבי סטאר-טרק כעורים שכמותכם: היא שלכם, אם רק תרצו בה. אם אתם שואלים אותי, זה הרבה יותר טוב מאבטיח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by