ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תביעה נגד nrg בגין הסתה 
 
 
מערכת חיים ברשת

אנשי הקולנוע מוחמד בכרי וג'וליאנו מר תובעים את אתר nrg בגין סקר שפרסם האתר, המבקש לקבוע מי משניהם הוא אויב הציבור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אנשי הקולנוע מוחמד בכרי וג'וליאנו מר הגישו היום (חמישי) תלונה במשטרת חיפה נגד אתר nrg מעריב. כך פורסם היום באתר אייס. לטענת השניים, האתר פרסם סקר בלתי חוקי, המבקש לקבוע מי מביניהם הוא "אויב הציבור מספר 1", הגובל בהסתה. את השניים מייצג עו"ד מרואן דלאל, מטעם ארגון עדאללה למען זכויות המיעוט הערבי בישראל.

באמצעות נציגם, שיגרו השניים שיגרו מכתב למנכ"ל nrg, למנהל ערוץ התרבות, וליועץ המשפטי לממשלה, בו הודיעו כי בכוונתם להגיש גם תביעה אזרחית בנושא. כמו כן דרשו להסיר את הסקר. נכון לרגע זה, הסקר הוסר.

בתגובה לפרסום העלו ב-NRG את התגובה הבאה: "ביומיים האחרונים הופיעו ב-NRG תרבות פרסומים נפרדים על ג'וליאנו מר ומוחמד בכרי. הפרסומים גררו תגובות מתלהמות רבות. כתגובה ביקורתית לטוקבקים המתלהמים, פרסם ערוץ התרבות של NRG סקר שכותרתו "אויב הציבור מספר 1". האופציות היו מר ובכרי. מטרת הסקר היתה ללעוג לגל ההתלהמות החדש (אם כי לא הראשון כמובן) סביב שני אנשי התרבות הללו. מעין ספין הומוריסטי ביקורתי בדמות פסאודו סקר. הבדיחה הובנה שלא כראוי, לפחות על ידי חלק מהגולשים, שבחלקם אף הגיבו באיומים על השניים. אנחנו מתנצלים על כך מקרב לב".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by