ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בחורות תמיד צודקות 

בחורות תמיד צודקות

 
 
איל שפירא

תום, 02:15, רח' פנקס, תל-אביב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תום. `יום לפני הפגישה התחלתי להרגיש טיפה לא נעים מבחינה פיזית`
 תום. `יום לפני הפגישה התחלתי להרגיש טיפה לא נעים מבחינה פיזית`   
תשכחו מהכלל שאסור להכליל. לא יעזור, יש הכללות שכולנו עושים. הסטריאוטיפ של מהנדס, למשל, הוא עניין קבוע ולא משתנה. יש דברים שלא תצפו ממהנדס, ויש דברים שתצפו רק ממהנדס. ועוד הכללה: בחורות תמיד צודקות. אבל תמיד.

תום היה בשלהי שנתו הרביעית בלימודי הנדסה בטכניון. "היתה איתי מישהי בכיתה, והיה בינינו מתח מיני היסטרי. כל הזמן אמרתי לעצמי `אני באמת צריך להתחיל איתה`, אבל הייתי בתקופה ביישנית שלי. לא שהיתה לי תקופה לא ביישנית, אבל אז הגעתי לשיאים חדשים".

עושה רושם שיש שתי שיטות להתגבר על ביישנות עם בחורות: טיפול פסיכולוגי ארוך טווח, או שמלה חושפנית קצרת בד. תום, בעל כורחו, בחר באפשרות השניה. "היא יצאה באיזה יום מהספרייה עם שמלה שלא השאירה מקום לדמיון. שמעתי את עצמי מזמין אותה לצאת. היא היתה כזאת חמודה, ואמרה לי כן, ושניפגש בלילה כי היא רוצה להראות לי גן קטן, נסתר וקסום שהיא מצאה בטכניון". נשמע כמו שילוב מנצח, תודו.

"יום לפני הפגישה התחלתי להרגיש טיפה לא נעים מבחינה פיזית ב... איך לומר, לא נעים... באשכים. לא ממש כאב, יותר לכיוון מיחושים מציקים. ביום של הפגישה זה התגבר, נהפך להיות כבר כואב. נפגשנו בערב והלכנו לכיוון הגן אבל מדקה לדקה זה כאב יותר. ההליכה הרגה אותי. ותבין: זה לא היה מה שקוראים בחבר`ה `כאב ביצים`, אלא משהו עמוק יותר, בעייתי כזה".
 

טוב. הגיעו לגן. תום שמח סופסוף לשבת. מעולם לא שמח לקראת ספסל יציב וטוב כמו באותו ערב. "ותבין, זו פגישה ראשונה, גם כואב לי רצח וגם כל יכולת השיפוט נפגעת. איך אפשר ככה להרשים בחורה? בכל מקרה, היא היתה מהבחורות היוזמות. תוך זמן-מה החליטה שבא לה לשבת לי על הברכיים. אחרי שתי דקות של תרגילי נשימה מאומצים שיתפתי אותה בבעיה הקטנה שלי".

הבעיה היותר גדולה היתה שהיא הבינה את זה כרמז גברי שחוק, כזה שמשתמשים בו כשהיצר מתלהט והמוח מוותר על הפיקוד. "היא חשבה שיש לי כאבי ביצים אורגינליים. היא חייכה ואמרה: `אין בעיה, נפתור את זה טיק-טק`. היא לא האמינה לי שזה לא רמז, חשבה שאני משחק איתה ושיתפה פעולה".

רק כאשר נשבר והודיע לה שאת המשך הפגישה הוא יבלה בחדר מיון, היא קלטה את גודל האירוע. "דידיתי בחזרה לרכב. כמו קאובוי במערב הפרוע שירד מהסוס אחרי שבוע של רכיבה. הגעתי למיון קרוע. זחלתי לשם עם דמעות בעיניים. קשה לי לתאר לך את הכאב הזה. והכי נורא זה שהיא התעקשה לבוא איתי למיון". הבילוי האולטימטיבי לפגישה ראשונה. מפה הכל רק יכול להשתפר.

אחרי שהאורולוג מישש, שיחק ושלח לאולטרה-סאונד, הודיע לו רופא הפיפי: "טוב שבאת מהר: הסתובבה לך אחת. קבל זריקה, שב בחוץ, ואם עוד חצי שעה עדיין כואב - ננתח". מבלי להיכנס לתיאורים פלסטיים אנטומיים, אחרי כשעה הכל הסתדר על "הצד" הטוב ביותר, מה שנקרא.

"כמה שמחתי. באתי לרופא עם חיוך והודיתי לו כל-כך. נפרדתי ממני, והלכתי איתה יד ביד במסדרון חדר המיון הארוך. ואז הוא החליט להתחכם, או סתם לתת עצה טובה לחיים וצעק לי בקולי-קולות: `בחור! מה שאתה צריך זה יותר סקס! שמעת?"

"הייתי כל כך נבוך, והיא הסתכלה עלי ואמרה לי בחיוך כאילו-תמים: `זה מה שניסיתי להגיד לך בתחילת הפגישה, לא?`"
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by