ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כתוב אלון, כתוב 

כתוב אלון, כתוב

 
 
מיכל יפה

אם חשבתם שכדורגל משחקים רק על מגרש מדושא - טעיתם. אם חשבתם שאת החבר'ה של הפורום אפשר לפגוש רק מול מסך מרובע - גם טעיתם. ואם חשבתם שתרדו עכשיו למטה ותקנו מסטיק אורביט - בוודאי ובוודאי שטעיתם. השבוע בפורומים ממשיך במלאכת הקודש ומנפץ את העולם הישן שהכרתם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

נפרק אותם!

לפני כשבוע החליט רענן, מנהל פורום הכדורגל, שלדבר בפורום זה אמנם נחמד, אבל הדיבורים האמיתיים צריכים להיעשות במגרש, ולכן הוא פנה לחברי הפורום והציע להם להצטרף לנבחרת החלומות של נענע.

חברי הפורום גילו הענות יפה ותוך זמן קצר הורכב סגל (אם כי, רק בתום מחנה האימונים יקבע המאמן את הסגל הסופי שיפתח את העונה), נבחרו מדים ורק נשאר להחליט מי יהיה הספונסר.

 
שחקן מנבחרת נענע במהלך טיפוסי (איורים: יעל בן-דוד)
 שחקן מנבחרת נענע במהלך טיפוסי (איורים: יעל בן-דוד)   
ראתה הנהלת המועדון המתחרה (IOL) כי טוב, והחליטו להקים נבחרת משל עצמם, אך עקב חילוקי דעות מקצועיים (יותר מדי אוהדי הפועל חיפה) הם איבדו את המגן הימני שלהם לטובת נענע וכן שחקן נוסף שעורך דינו מסר כי בנענע הוצעו לו תנאים מפליגים.
 
בראיון שהתקיים עם מנג`ר הקבוצה הוא מסר כי מטרת הקבוצה היא להתברג כמה שיותר גבוה בטבלה ולשחק באירופה. אגב, רק בשביל להוכיח לכם עד כמה המנג`ר ומנהל הפורום הוא איש מקצוע מוכשר, לפני כשבוע וחצי פורסמה הודעה בפורוום המקביל ב-IOL ובה התבקשו המשתתפים להמר מי יהיה המאמן שיעוף ראשון. נו, ומי אתם חושבים הימר על שלמה שרף למרות הלעג שבו התקבל ההימור שלו?
 
 

מפגשים מהסוג השלישי

בסוף השבוע שעבר נפגשו חברי פורום מדע בדיוני ופנטזיה למפגש ארצי בהחלט וראשון של הפורום הזה. מערכת השבוע בפורומים, שהיא רכלנית מטבעה, התקשרה לדרימינג, מנהל הפורום, לברר איך היה.

דרימינג, מה פתאום להיפגש?

"החלטנו, כמו כל קבוצה בעלת עניין משותף להיפגש ולפטפט. כמה שזה נשמע בנאלי, כולנו מקושרים כבר הרבה זמן באייסיקיו, והמפגש היה פשוט בשביל להכיר את הפרצופים מאחורי הכינויים".

מה עושים במפגש פורום?

"מפטפטים, מחליפים ספרים, סוגרים עיסקאות להחלפת ספרים או סוגרים על ספרים שיוחלפו בעתיד, אוכלים ושותים (ושוב תודה לאלו שגמרו לי את הוויסקי לפני בואי) ולא בהכרח מדברים על מד"ב. במילה אחת מאוד מצומצמת – נהנים".

למפגש, שכמו שאפשר להבין, היה מאוד מוצלח, הגיעו כ-30 איש ודרימינג מבטיח שיהיו עוד מפגשים בעתיד ומסיים במסר חשוב לאומה: "לפעמים אני מפטפט יותר מדי. רוצים תכנסו לפורום, רוצים תבואו למפגשים, עוד לא אכלנו אף אחד בינתיים".

עוד סיכומים ותודות אפשר לקרוא בפורום.
 

הלו, זה רדיו?

חדש חדיש ומחודש: רדיו בוני אתרים
 חדש חדיש ומחודש: רדיו בוני אתרים   
ודאי ודאי. השבוע התארחה ברדיו בוני אתרים שוש פורבס, מנהלת פורום בוני אתרים שלנו, שחזרה מהשידור עמוסת חוויות.

מה זה בעצם הרדיו הזה?

"בעקבות מאמר שלי בשם `עשה לך רדיו`, שהתפרסם בזמנו בנענע, החליטו נדב שכטר, סופר רון ורפול, שלושתם קבועים בפורומים לבוני אתרים (גם בנענע וגם ב-IOL), ליישם את מה שנאמר בכתבה ולהקים תחנת רדיו משלהם, שתהיה מיועדת לבוני אתרים".

איך התבצע השידור בפועל?

"נפגשנו בבית של אחד ממקימי הרדיו, חיברנו שני מחשבים לרשת, ושידרנו. במקביל, היה צ`ט בשרת של נונסטופ. זה היה שידור אינטראקטיבי אמיתי - המאזינים הגיבו לשידור ושוחחו בצ`ט, העירו הערות ושאלו שאלות. ראוי לציין שהשאלות שהמאזינים העלו היו טובות, ולא היה צורך לצנזר. גם בחדר הצ`ט עצמו ההפרעות היו ספורות, אולי שניים שלושה אנשים בכל השידור, כשבשעת השיא היו בחדר הצ`ט כ- 30-40 איש בו זמנית. עוד הוכחה לכך שקהל הגולשים הישראלי יכול להיות איכותי מאוד, ולא חייב להתפרע".

ואיך היה?

"השידור נמשך כשעה וחצי, אבל הזמן עף בטיל. זה היה פשוט תענוג. שלא לדבר על הרגשת החלוציות שבשימוש במדיום החדש הזה"

נראה כי השידור נתן דחיפה גדולה לקהילת בוני האתרים בארץ, שהיא תוססת ממילא, וכעת עובדים שם על ארגון מפגש שבו יוכלו חברי הקהילה סופסוף לראות מי עומד מאחורי האתרים, וגם לשמוע הרצאות בנושא אינטרנט בכלל ובניית אתרים בפרט. מדור השבוע בפורומים מבטיח לעדכן מהשטח.
 

ההודעות הטובות של השבוע

שוקי הוא ילד בן 14 שחולה בסיסטיק פיברוזיס וזקוק להשתלה של אונות ריאה, השתלה שעולה 800 אלף שקל. פרנסואז מכירה את משפחתו של שוקי וסיפרה בפורולה את סיפורו של הילד שחולם לחיות.

חובבי התיאטרון שביניכם שנגמרה להם העונה והם מרגישים מתוסכלים ומשועממים, מוזמנים להציץ בהודעתו של מנהל פורום התיאטרון שנותן לכם צרור עצות למה לעשות בעונת המלפפונים.

ואילו בפורום צרכנות שאל טל על אחת התעלומות של הזמן האחרון – לאן נעלם מסטיק אורביט?
 

פורומים חדשים

פורום צלילה. בלופ בלופ בלופ
 פורום צלילה. בלופ בלופ בלופ   
פורום צלילה
 
לתגובות, הערות, הארות, הצעות והמלצות: michaly@nana.co.il
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by