ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן :5 הזוועה. הזוועה 

לחץ כאן :5 הזוועה. הזוועה

 
 
האחים טבריה

איך לגדל בכיף פטריות רגליים, איך לפוצץ בכיף מכסחת דשא, ובונוס: גמד מנסה לקרוע חשפנית במכות. לחץ כאן מחליף הנהלה אבל ממשיך לזעזע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רגליים מסריחות של אמריקני מכוער
 רגליים מסריחות של אמריקני מכוער   
אקזמה. אקסימה. אקזימה. לא ממש ברור איך כותבים את זה, אבל מדובר במשהו נורא מגעיל שקורה לרגליים כשמשהו ממש לא בסדר איתך. בא האמריקאי המכוער הזה, והחליט שדווקא מה שיכול להתאים לו עכשיו הוא איזו גזזת טובה כזו, עסיסית, בכפות הרגליים. משהו שיכניס בו מחדש את החשק לחיות, יעורר לו את התיאבון המיני וייתן לו שאיפה אחת ארוכה, ממושכת וטהורה של תמצית החיים.

ולא רק החליט לפתח אקזמה, אלא גם לתעד את כל הצעדים בדרך מרגליים בריאות וחלקות למשהו די דוחה עם אצבעות בקצה. ולא רק זה - הוא גם העלה את כל הניסיונות האלה לרשת, כולל תמונות, פירוט מדוקדק של כל הטיפים לרגליים מסריחות באמת ("מה שאני צריך באמת זה שקיות ניילון אטומות לחלוטין לשים על הרגליים"). קישור עמוק, בפעם הבאה שאתם מחליפים עם המטונף של הכיתה גרביים.

 
קבום!!!! מכסחת דשא מתפוצצת
 קבום!!!! מכסחת דשא מתפוצצת   
איך הולך המשפט הקורע ההוא של סטיבן הוקינג- "גיקים אף פעם לא קולטים, הם פשוט מפוצצים מכסחת דשא ושמים את זה על הרשת?". משהו כזה, אני חושב. בכל מקרה, הפעם הצליח לו בול, לנכה שמדבר מצחיק.

הנה, באו גיקים, לקחו מכסחת דשא (מכוערת, לטענתם. אהה, אתם בטח חשפנים שריריים עם תווי פנים אקזוטיים בטקסס בזמנכם החופשי, חבורת חנוני אינטרנט חיוורים ופאתטיים), פוצצו אותה בעזרת אחד מאותם חודרי שריון שהרפובליקנים תובעים לחלק חינם באמריקה, ושמו על הרשת. בפעם הבאה שאתם שמים פתק לג`ורג` בוש.

 
חשפנית מול גמד. בואי אני אקרע אותך, יה שרמוטה
 חשפנית מול גמד. בואי אני אקרע אותך, יה שרמוטה   
מאבק הירואי בין חשפנית לגמד? ריכארד ואגנר כבר היה עושה מזה סרט. היה חופר איזה סיפור מאבותיו הקדמונים, דוגם כמה ויולות ומרביץ איזו קלאסיקה עם הרבה ניצבים וערימות של דיאלוגים מחפירים. הגמד יכול להיות דני דה-ויטו, אבל לגבי החשפנית, העניינים מסתבכים. איזו מין כוכבת תסכים להרביץ לגמד, אפילו מושפל כדה-ויטו? בלית ברירה תסגור הסוכנת של ריכארד עם הסוכן של מג רייאן, וישתילו את זהב הריין באמצע של הזירה באוקספורד, מיסיסיפי, לרווחת הבהמות המקומיות.

בכל מקרה, האתר הבא מנציח בפרטי פרטים התנגשות חזיתית בין חשפנית ברוכת חזה וטובת לב, לבין גמד זועם ורצחני. איך זה נגמר? ובכן, אחד הצדדים מכסח את השני, אבל תצטרכו לראות את זה עד הסוף. בפעם הבאה שאתם בפאזת הרומנטיציזם הגרמני שלכם.

 
 
האם.איי.פייב. זהירות, מאחוריך
 האם.איי.פייב. זהירות, מאחוריך   

· בניגוד להרבה עלובי חיים אומללים ומוכי יגון שפשוט לא מוצאים את מי להאשים בחיים האלה, שהתרגשו עליהם בעזות מצח מעליבה שכזו, בא המשוגע הבא ותולה את כל צרותיו בשירות החשאי הבריטי.

שליחי האירגון מעליבים אותו מעל גבי מסך הטלוויזיה, הרדיו והעיתונות, פוגעים בו, מטרידים אותו וצוחקים עליו. הוא כבר פנה לשרים הרלוונטיים, אבל דומה שגם הם חלק מהמזימה המרושעת שלהם להוכיח כי אינו ראוי להיות אזרח בריטי. "האמינו או לא - חלק מהראיות הוקלטו ותועדו", טוען הטמבל באתר מפורט שהקים כדי לשטוח את טענותיו. בפעם הבאה שאתם באותה מיטה עם טימותי דאלטון. 
 

שלום לכולם! קוראים לי דייוויד מקנאמרה! אני בן 18, נעים מאוד. עוד מעט יהיו כמה פסוקים מהתנ"ך, וכמה שירי גוספל אהובים, אבל קודם אני חייב להגיד לכם שאני נגד פורנו. וגם נגד אוננות. אני מאמין גדול במוסד הנישואין, וחושב שיחסי מין צריכים לקרות רק בין אנשים שאוהבים זה את זה. אבל הגאווה העיקרית שלי היא על תמיכתי בעונש מוות לסוחרי סמים! אני אמריקאי, הייתם מאמינים? בפעם הבאה שאתם רוצים להגיד למישהו שאתם אוהבים.


ולסיום קלאסיקה שאם אתם עדיין לא מכירים, הגיע הזמן שתכירו. ואם אתם כבר מכירים - תמיד נעים לחזור ולחזות שנית.

אחת הבעיות עם הילדים שגדלו על ברכיו המשחיתות של האינטרנט, היא שהיצורים הדוחים האלה כבר ראו הכל. תתקיל אותם בשדי ענק מקפצים על רקע שקיעה + זריחה בבנגקוק, והם יגידו לך שהם כבר הורידו את גרסת הוואגינה המשוגלת במסך מלא, 400 מגה אתה חייב לבוא אלי לראות. בדיוק בשביל נודניקים כאלה יש את רוטן.קום, שלהבדיל מרוטר, אפשר תמיד לסמוך עליו שיביא ארכיב של תינוקות משומרים בפורמלין בדיוק ברגע הנכון. בפעם הבאה שמתבטלת שעת אפס בטבע.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by