ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אומרים יש אהבה. אז אומרים 

אומרים יש אהבה. אז אומרים

 
 
מיכל יפה

לכל מי שרוצה להכיר את הבחור שמוחק לכם את ההודעות, לכל מי שנמאס מכל האהבה הדביקה הזאת שמסביב ובעיקר לכל מי שרוצה לדעת איפה גרים כלבים מתים – השבוע בפורומים מביא את כל הסיפור, ומוסיף נשיקה מיוחדת לחג

 
 
 
 
 
 
 
 
 

לב שבור, לב שלם

עזה כמוות אהבה? (איורים: יעל בן-דוד)
 עזה כמוות אהבה? (איורים: יעל בן-דוד)   
ביום שלישי האחרון חל ט"ו באב, חג האהבה של העם הנבחר. קשה היה להימלט מזה. בחנויות הפרחים ניכרה תכונה רבה, הרדיו שידר שירי אהבה מתקתקים ברצף והודעות אהבה רבות הציפו את הפורומים. מכיוון שהשבוע בפורומים לא רוצה להיות כמו כולם, הנה שתי הודעות שהן דווקא אנטי-אהבה במובן מסויים:

כשבני זוג נפרדים, מקובל להשתתף בצערו של הצד הנטוש ולעמוד לצדו. בפורום גשר לרגש, שהוא המקום הטבעי להודעות שעוסקות בעניינים שבינו לבינה, מתאר פופניק את הצד השני, החוויה הקשה של הצד שיזם את הפרידה.

ההודעה השניה מתקשרת לכך שהשבוע התקשר אלי נציג של טלית הפקות וסיפר לי כי נפוצו שמועות, גם באינטרנט, כי בליל האהבה בצמח, שמתקיים היום (חמישי) ושאותו מארגן משרד ההפקות שלהם, יסתובבו בשטח אנשים שינסו להדביק בני נוער באיידס, על-ידי שימוש במזרקים נגועים.

אותו נציג ביקש (וקיבל) אישור לפרסם הודעת הבהרה מטעם המשרד. אז הנה, אפילו המשטרה אומרת שמדובר בבהלת שווא.

 

מי הבוס?

כמה מכם נכנסו לדף מנהל הפורום בפורומים החביבים עליהם? מדובר באותו אייקון אדום לבן של וי בתוך ריבוע שמופיע בראש הפורום עם הכיתוב "מנהל הפורום".

כמעט לכל מנהל יש דף כזה ואפשר למצוא בו את מכתב הפתיחה של המנהל לפורום, קצת על המנהל ועל איך הוא רואה את הפורום וגם קישורים שעשויים לעניין את חברי הפורום. בחרתי להביא לכם פה שלוש דוגמאות לדפי מנהל פורום מוצלחים. אתם מוזמנים לבקר בהם וגם בדפים של המנהלים האחרים:

בדף של ערן, מנהל פורום מוסיקה עברית, הוא מסביר מהי המוסיקה בשבילו ומהו קסמה. קצת הסברים על מגוון הנושאים שאפשר למצוא בפורום ("הדלת פתוחה לכולם. אם את מעריצה שרופה של יפה ירקוני או אתה אספן כבד של היי פייב, שוחר טראנס מקומי או משתתף קבוע בערבי שירה בציבור. שוחרי רמי קליינשטיין, אייל גולן או דורלקס סדלקס. לכולם יש מקום וכולם מוזמנים לכתוב ולהביע דעה"), קישורים לדיונים נבחרים בפורום וקישורים לאתרים המוקדשים ליוצרים ישראלים.

מהסתכלות על הדף של אאוטר, מנהל פורום הנוער, ניכר שהוא מבין דבר או שניים בבניית אתרים. מכיל תפריט הכולל מכתב פתיחה, רשימת החברים בפורום, כולל מספרי אייסיקיו, מקום מגורים ואפילו תמונה של האמיצים במיוחד, קישורים להודעות נבחרות בפורום, תקנון הפורום וקצת פרטים על אאוטר, המנהל.

ולמי מכן שמתעניין בחומרה, הדף של אילן מפורום חומרה כולל חדשות ומאמרים וגם קישורים חיוניים, כולל כל הדרייברים של כל ההתקנים.
 

ההודעות השוות של השבוע (וגם שבוע שעבר)

פה נקבר מוקי. לוחם, חולם, חבר אמיתי
 פה נקבר מוקי. לוחם, חולם, חבר אמיתי   
הודעה שווה זאת לא ממש הגדרה מתאימה להודעה הבאה. מדובר בהספד מרגש לכלב שהלך לגן עדן של כלבים (אותו מקום בו כלבים צדיקים זוכים לשבעים גולדן רטריבריות בתולות).
 
 
בעוד כששבועיים מסתיים לו החופש הגדול. כנראה אלה הגעגועים לבית הספר שגרמו לחברי פורום הנוער לדון בכל הקלישאות שמורים אומרים.

בפורום מעט לנט נשמעו הרבה פעמים תלונות על כך שהתגובות לסיפורים והשירים השונים הן לקוניות ובעצם לא אומרות כלום ("מקסים", למשל). גם לדיירדרה זה הפריע והיא כתבה סיפור על מכונת תגובות מקולקלת שכל מה שהיא מצליחה להפיק מתוכה, זה תגובות שלא ממש פוגעות בתחושה האמיתית של הקוראים. מקסים.
 

פורומים חדשים

אם גם החיים שלכם הם במה, ברוכים הבאים לפורום תיאטרון
 אם גם החיים שלכם הם במה, ברוכים הבאים לפורום תיאטרון   
פורום רפואה משלימה

פורום תיאטרון בניהולו של פופניק שכותב בהודעת הפתיחה שלו כי "תיאטרון זה יותר. תיאטרון זה החיים. ואם גם החיים שלכם הם במה, ברוכים הבאים לפורום תאטרון".
 
הערות, בקשות והצעות אפשר לשלוח באימייל
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by