ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט מציגה : מנוע חיפוש משולב 
 
 בעטו לנו בתחת ואנחנו בועטים בחזרה   
 
מערכת חיים ברשת

מנוע החיפוש החדש של הענקית מרדמונד, המחפש גם באינטרנט וגם בקבצים השמורים בהארד-דיסק , הוצג אתמול לראשונה בפני קהל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מאמצים רבים משקיעה בשנה האחרונה מיקרוסופט, מאז שביל גייטס הודה ש"גוגל בעטו לנו בתחת" בכל הנוגע לשוק החיפושים. מנוע החיפוש של MSN שודרג ו- Newsbot, שירות החדשות החדש של MSN האמור להתחרות מול Google-News, יצא השבוע בגירסת בטא.

לפני כחודשיים מיקרוסופט הצהירה כי היא מתכננת להשיק מנוע חיפוש חדש, אשר מיועד לבצע חיפוש משולב, הן בקבצים הנמצאים על הדיסק הקשיח והן באינטרנט. אתמול (ה') הוצג לראשונה מנוע החיפוש לעיני קהל, במסגרת ישיבת האנליסטים הכלכליים של החברה, כך מדווח אתר ZDnet.
 
 
מנוע החיפוש שהוצג, צולל אל תוך הדיסק הקשיח ושולה משם קבצים, אימיילים ואפילו קבצים המצורפים לאימיילים, המתאימים לשאילתת החיפוש. המנוע גם מחזיר תוצאות חיפוש מהרשת, והן מוצגות בנפרד בצידו הימני של המסך.

יוסוף מהאדי, ראש חטיבת MSN מסביר כי מנוע החיפוש לא ידרוש שדרוג של מערכת ההפעלה כולה, אלא רק ידרוש להוריד את התוכנה למחשב. עוד הוא מסביר, כי מהירות מנוע החיפוש נובעת מכך שהמנוע מקטלג את הקבצים על המחשב באופן תמידי.

לא נקבע תאריך להשקת מנוע החיפוש, אולם מהאדי הצהיר כי ההשקה תהיה עוד לפני יציאת הלונגהורן, הגירסא הבאה של מערכת ההפעלה חלונות. עוד הוסיף כי מנוע החיפוש יהיה חלק מ"שירות" כלשהו, אולם הוא לא פירט באיזה שירות בדיוק מדובר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by