ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הלו? לא, זו טעות. זה לא ראש הממשלה 
 
 
מערכת חיים ברשת

תארו לעצמכם שלטלפון הנייד שלכם נכנסות גם שיחות הטלפון שמיועדות לראש הממשלה שרון. מטורף, אבל זה מה שקרה לנערה בנורבגיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קאמיליה רירסרוד בת ה-16 מנורבגיה לא ניחשה איזה מספר סלולרי מגיע אליה יחד עם המכשיר הנייד שקיבלה במתנה לכריסמס. היא גילתה זאת, לתדהמתה הרבה, כשפתאום התחילו להיכנס אליה שיחות שמיועדות לא פחות מאשר לראש ממשלת נורבגיה, קייל מגנה בודביק.

המקרה המוזר הזה קרה בזכות שיטת מחזור המספרים המקובלת בחברות הסלולרית הנורבגיות. בשיטה זאת, מספרים ישנים שכבר לא נמצאים בשימוש, מועברים כמו שהם לבעלים חדשים. המטרה היא להימנע מהצורך להרחיב את טווח המספרים. החסרון הוא, כמובן, מקרי בילבול, כמו המקרה שקרה לקאמילה.
 
 
קאמליה מספרת לעיתון Drammens Tidendem כי היא כמעט התפתתה להתחזות למזכירתו של ראש הממשלה, ולחלוב באופן זה סודות מדיניים ופרטים עסיסים. אבל לצערה, מרבית שיחות הטלפון שנכנסו היו סתם של מציקנים שלא הספיקו להתעדכן במספר החדש של רה"מ. ולמציקנים, כך קאמילה אומרת, אין פרטים סודיים לספר. מקסימום רכילות.

למעשה הדבר היחיד שבאמת הגניב את קאמילה היה SMS שהיא קיבלה מכוכב הכדורגל הנורבגי יאן פיורפוט, שהזמין את ראש הממשלה להיפגש איתו ועם מאמן הנבחרת הלאומית.

רשתות הסלולריות הנורבגיות עושות עכשיו חושבים בעקבות המקרה המשעשע הזה, ובוחנות מחדש את שיטת מיחזור המספרים הסלולרים, המקובלת בארצות מעטות בלבד בעולם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by