ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
האקווריום חוזר! 

האקווריום חוזר!

 
 
שירה גל

דגיגי ודגיגות הבלוגים לא יכולים להמתין: שירה גל מפנקת אתכם עם הרכילות הכי עסיסית מקהילות ישראבלוג; טור שבועי חדש

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מה זה בלוג? מה זה האקווריום ומה אתם רוצים ממני בכלל???

 
בלוג, ויתבייש לו כל מי ששאל, זה יומן רשת. לכולם יש יומן רשת: לילדים בני 9 ולאמהות שלהם, לסטודנטיות בבר אילן ולתל אביביות הוללות. הדחף לפרסם את המחשבות הכי כמוסות ואירועי היום הבנאלים ביותר הפך להיות טרנד לוהט כמו קעקועי קבלה. לא ברור איך זה קרה פתאום, אולי בגלל החום.

ולמה אקווריום? כל קהילה שמכבדת את עצמה זקוקה לרכילות כדי להיות בעניינים – מצד אחד להגיע לבלוגים שלא ידעתם שקיימים, או לא חשבתם שידברו אליכם, ומצד שני רכילות צהובה סטייל פנאי פלוס – איזה בלוגר יוצא עם איזו בלוגרית, מה הוא כותב עליה ביומן, ומתי היא חיטטה לו שמה ועשתה לו סצינות.

ותיקי ישרא בוודאי זוכרים כי לפני כשנה פעל האקווריום במתכונת בלוג רכילות והיה שם כיף לא נורמלי. אבל עקב אילוצי זמן פנוי הוא נסגר, ועכשיו הוא חוזר בגרסת הספונסר ועל אותו עיקרון: כל בלוגר, ולא משנה באיזה סגנון הוא כותב, יכול לקבל שתים וחצי דקות של תהילה. תמונות מביכות יחשפו, פוסטים מטופשים יקבלו בראש (פוסט=קטע בבלוג, תתחילו לזרום עם המונחים), והכול בכיף וברוח טובה, נשבעת.
 

השקרן הכפייתי שמשגע את ישראבלוג

 
מזה זמן מה מסתובב בישרא טיפוס בשם אייל. הוא יוצר קשר בעיקר עם בנות ומספר להם כל מיני עלילות מרתקות: השירות ביחידה סודית בשב"כ, המיליונים ששוכבים לו בבנק, הסרטן שמאכל לו את האונה השמאלית וכולי. אייל נוהג להתאהב בכל מיני בנות בישרא, לקנות להן מכוניות פיקטיביות, ולהכיר להן באייסיקיו את שאר החברים שלו, פיקטיביים גם הם.

אחת הבלוגריות שהיו בקשר עם אייל בחודש האחרון שיחקה אותה שרלוק, עלתה על ההתחזות ורצה להזהיר את כל שאר הבלוגריות בסביבה. אייל לא הצליח לגרום לשום נזק משמעותי חוץ מעצבים, ובעצם המטרה שלו היתה רק לקבל קצת רחמים ותשומת לב, ולמרות זאת – שווה להפנים את המסר ולהתייחס בחשדנות לכל מיני טיפוסים שטוענים להתאהבות וירטואלית אחרי שלושה ימי ציטוט באייסיקיו.
 

בלי שום קשר

 
מסתבר שיש עכשיו טרנד כזה של אוטובוסים. לא שאני יודעת על זה משהו, כי לי אין חיים ולכן אני לא נוסעת לשום מקום, אבל לפי מה שקראתי מדובר בסוג של אקסטרים ספורט. אנשים עולים אוטובוס כשהם מודעים לכך שמדובר בבית גידול לריחות גוף ותמהוניים דביקים, ובכל זאת זה מפתיע אותם כל פעם מחדש – כמו במקרה של megaera, שעדיין מנסה להתאושש מהחוויה הקשה שהשאירה בה משקעים רבים.
 
 

והפעם בפינת הנוער

חוברות צביעה לחופש? קייטנת סאמר סקול באשקלון? הכול המצאות של התקשורת העויינת. מסתבר שהנוער הארצישראלי המצוי עוסק ברוב ימי החופש בהפקרות מינית(!), שכה יהיה לי טוב. אני חיה לי חיים שלמים בידיעה שאני שרמוטה נפקנית, ואז באות כל מיני ילדות בנות ארבע עשרה ומדווחות על השתרללות יומית כבדרך אגב ומביישות לי את הפירמה. הכול בגלל המורדים, נשבעת לכם.
 

סלבריטאי ארצנו יורדים אל העם

הצופים האדוקים של פרפר נחמד כבר יודעים מזמן שבץ הוא צב, אוזה אווזה, ושבי הוא הנגזרת של המילה שבלול. אז נשאלת השאלה- מה זה לעזאזל נולי? geebor וחבריו ישבו שעה ארוכה ותהו מה משמעות השם, והיו נשארים לשבת ולהתפלפל עד עצם היום הזה, אלמלא נפל עליהם משמיים הכוכב הבלתי מעורער של הטלוויזיה החינוכית – הלא הוא דודו זר, האיש, הרעמה, והשפם הנלווה. זר אומנם סיפק את התשובה הרצויה, אך התגלה כאנטיפאט ללא תקנה. פויה.
 
קצת פואטיקה: שי המתופף בבלדת קורעת לב על שזיפים כתומים, שמשי העיראקית מרביצה בקומיקס, ו-little girl עם סיפור לפני השינה, ומנגד lifelessdead בקטע נורא פוסטמודרניסטי, אני חושבת.
 

קצרצרים לסיום:

עשה ואל תעשה – 11 עצות לחיים טובים על פי ארבל *** וקצת אופטימיות על הדרך מכיוונה של ספירוש *** לחובבי הסבון הרי תקציר העלילה הסבוכה של הטלנובלה "תשוקות", תודה לוונדרפול *** וגם אופטימיוז מגיש את הגרסה שלו לשירות לציבור (תודה באמת, הייתי זקוקה לזה) *** אילן בהריון *** והגרביים של פרנץ יוצאות מהמגירה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by