ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מזל טוב: חתונה בצ'ט של נענע 

מזל טוב: חתונה בצ'ט של נענע

 
 
צוות נענע

מוטי פרנקו ולילך פנחס נפגשו בצ'ט של נענע, עברו לטלפון ומשם הדרך להצעת נישואין היתה קצרה ביותר. סיפור אופטימי לט"ו באב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
איור: יעל בן דוד
 איור: יעל בן דוד   
דון-חואן: ערב טוב רותם
רותם: ערב טוב. איך קוראים לך?

לכאורה בסך הכל עוד בחור משועמם שמתחיל עם בחורה משועממת לא פחות באיזה צ`ט אי שם במסדרונות הרשת. סיטואציה די מוכרת למשתמש האינטרנט הממוצע, חלק גדול מאיתנו עוברים אותה על בסיס יומיומי. אבל ההתחלה הזאת היתה שונה, ובעיקר בגלל המקום שאליו היא הובילה:

בתוך שבועיים ימים מאותה החלפת הודעות פרטיות, ערב אחד בצ`ט של נענע, כבר כרע "דון-חואן", או ליתר דיוק מוטי פרנקו, על ברכיו וביקש את ידה של אותה "רותם", כלומר לילך פנחס. והיא הסכימה.

עכשיו הם כבר מתכננים את החתונה שלהם, שתיערך לקראת סוף השנה, ונהנים להיזכר ביום שבו נפגשו בני דמותם הוירטואליים.
 

"האמת היא שסתם חיכיתי לחבר ורציתי להעביר את הזמן", אומר מוטי, בן 27 מתל אביב. "חשבתי שלהתחיל לחפש משהו מעניין ייקח לי יותר מדי זמן, אז במקום זה נכנסתי לצ`ט של נענע". בדרך כלל הוא לא אוהב את "כל הקשקושים האלה" של חדרי הצ`ט, אבל הפעם העין קלטה איזה כינוי והוא היה חייב לפנות אליה.

"דיברנו כמה דקות, נתתי לה את מספר הטלפון שלי ואז התנתקתי. הייתי בטוח שכבר איבדתי אותה לתמיד, אבל אז היא התקשרה". השיחה הטלפונית חרצה את גורלם, וכמו שאתם יכולים להבין, הם התגברו די מהר על המבוכה הראשונית, ונוצרה ביניהם כימיה מיידית. אחרי אותה שיחה לילך כבר ידעה שמוטי הוא האחד בשבילה. למוטי עצמו זה לקח עוד טיפה זמן, והוא הבין שמדובר באחת והיחידה רק למחרת, כשהם נפגשו בפעם הראשונה.

שבועיים אחר כך הציע לה מוטי נישואים, ובדרך מקורית למדי. שנאמר: אם כבר, אז עד הסוף. כשהלכו להופעה של ריטה עלה על הבמה וביקש לעיני כולם את ידה של בחירת לבו. לילך נעתרה, ריטה הקדישה שיר, והעתיד נראה בוהק מתמיד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by