ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הנקודות החמות הולכות ומתרבות 

הנקודות החמות הולכות ומתרבות

 
 
מערכת חיים ברשת

פרטנר תקשורת תאפשר ללקוחותיה גישה לאינטרנט אלחוטי מהיר בעשרות אתרים בארץ החל מאוגוסט 2004

 
 
 
 
 
 
 
 
 
החל מאוגוסט 2004, חברת פרטנר תאפשר ללקוחותיה גישה לעשרות אתרי אינטרנט אלחוטי מהיר בישראל, בנוסף לגישה המסופקת באלפי אתרי אינטרנט אלחוטי מהיר בחו"ל, זאת במסגרת שירות orange hotspots.

השירות מתאפשר בזכות הסכם שחתמה פרטנר תקשורת עם רשת WeRoam, המופעלת על ידי חברת TOGEWAnet משוויץ. רשת WeRoam חותמת על הסכמי שיתוף פעולה עם ספקי אינטרנט בכל רחבי העולם, בין השאר בישראל. הסכמים אלה מאפשרים ללקוחות פרטנר לגלוש באינטרנט אלחוטי מהיר באלפי נקודות חמות (HotSpots) ברחבי תבל, ומעתה גם באתרים רבים בישראל כגון: מלונות, בתי קפה ועוד אתרים מרכזיים.

זיהוי מנוי של רשת orange בעל מחשב נישא מצוייד במודם WLAN (ראשי תיבות של טכנולוגיית Wireless LAN, הידועה גם בשם WiFi) הנמצא באתר Hot Spot , מתבצע באמצעות כרטיס ה-SIM של המנוי (אשר כולל את פרטיו של המנוי). הכרטיס מתחבר למחשב הנייד באמצעות תקע USB מיוחד. בהגיע מנוי לשירות לאתר HotSpot, מתבצע זיהוי של כרטיס ה-SIM שלו, לאחריו הוא יכול להתחבר באופן שקוף לאינטרנט המהיר.

כבכל שירותי הנדידה של orange, המנוי יחוייב עבור השימוש בשירות בחשבון ה-orange החודשי שלו. לפי ההערכה, עשרות אלפי לקוחות בישראל מצויידים במחשבים ניידים ובאמצעי גישה לאינטרנט אלחוטי, וצופים כי מספרם יילך ויעלה במהירות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by