ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: אינטרנט? זה לא יילך 

לחץ כאן: אינטרנט? זה לא יילך

 
 
יוני שדמי

והפעם ב"לחץ כאן": בלונים וסקס, לוחמה בטרור ודיקטים, וקצת תחתונים מסריחות לקינוח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אמא, אני רוצה דטרגנט ליום הולדת. בתמונה: מלך הבוץ
 אמא, אני רוצה דטרגנט ליום הולדת. בתמונה: מלך הבוץ   
מי שחשב שאתרים מזעזעים מוסרית הם נחלתם הבלעדית של אינדיבידואלים מטורללים, מוזמן להתאכזב מרה. פרוקטור אנד גאמבל, קונגלומרט מכובד לכל הדעות, העלה לפני לא מעט זמן אתר תועבה נורא, בו נראים תמונות של ילדים, חלקם יהודים טובים בני קודש, כשהם משתובבים בבוץ ומתנהגים כפראים.

"חבריו של בן קוראים לו `מלך הבוץ`", מספרת אימו חסרת האחריות והבושה של הנער בריא המידות שבתמונה, "והוא מאוד אוהב להתלכלך", היא מודה ללא כל התנצלות. "אבל אחרי שאני משתמשת באבקת הכבישה של פרוקטור אנד גמבל", מוסיפה האם בציניות, כאילו אפשר לשטוף את הזוהמה המוסרית בהינף דטרגנט ואבקת סבון, "הבגדים שלו נראים בדיוק כמו שהם נראו לפני שהתחיל להשתובב בבוץ".
 
מביא ביד. גרג מפנסילבניה, היורש של דודו זר
 מביא ביד. גרג מפנסילבניה, היורש של דודו זר   
ואם כבר בילדים מורדים עסקינן: אנדי, גרג, קלן ובריאן הם ארבעה בני תשחורת עם תסרוקות איומות מפנסילבניה, שמקווים לכבוש את העולם בעזרת להקתם בעלת השם הבלתי ניתן לתרגום "Leaning Towards Fisher". בהתאם לתוכנית החומש שלהם, הם החלו בהקמת אתר אינטרנט איום ונורא ללהקה, בו הם וכל החבר`ה מתיכון אוסטין המקומי "מריצים קטעים משוגעים". באתר אפשר לראות תמונות של הרביעייה הסקסית מנגנת כמה משיריה, ללמוד על סיבובי הופעות ברחבי העולם ("ביום שישי ננגן בבית של החברה של גרג"), לדפדף בספר האורחים הכתוב בטוב טעם (שמלבד "אי-מייל" ו"שם" כולל גם את השאלה המתחייבת "כמה פעמים ביום אתה מאונן?"), לקרוא הבטחות של כל חברי הלהקה "לענות אישית להודעות הדואר שלכם", ולעיין בביוגרפיות שלהם ("תחביב: להתנהג כמו מטומטם חה חה חה חה!!!!!!").
 
לוחמה בקרטיולוגית. בתמונה: הגרף פוטוצקי מדגמן אתהתחתונים של סבא שלך
 לוחמה בקרטיולוגית. בתמונה: הגרף פוטוצקי מדגמן אתהתחתונים של סבא שלך   
מי מאיתנו לא שכח בהזדמנות כזו או אחרת להחליף תחתונים במשך חודש שלם? לחץ בעבודה, בעיות במשפחה, אקטואליה מדאיגה, והופ, לא עברו שבוע שבועיים שלושה ארבעה, ואתם מסתובבים כבר חודש שלם עם תחתונים מסריחות, שעכשיו וודאי גם מלאות חורים וחיים בקטריולוגים מלבלבים. הפיתרון? ``במכנסייםשלך.קום``, שירות מנויים חדשני ואמיתי לחלוטין, שמאפשר לך לקבל בדואר תחתונים חדשות כל חודש, כמו שעון. התחתונים האופנתיות (במיוחד אם אתם אוהבים את סוג התחתונים שסבא שלכם נוהג ללבוש) יישלחו הישר לביתכם במעטפה דיסקרטית ועם תזכורת שובבה להחליף את חתיכת הבד המדולדלת והמסריחה שעוטפת את האיברים האינטימיים שלכם. המתנה המושלמת לאינסטלטור שיש לו הכל.
 
 
עצור, בן בליעל! כוחות מיוחדים מכניעים את אלימלך זורקין
 עצור, בן בליעל! כוחות מיוחדים מכניעים את אלימלך זורקין   
האנושות עומדת בפני הרס טוטאלי. טרוריסטים פוליטיים, קונפליקטים בינלאומיים מסובכים, טכנולוגיה גרעינית, דיקטטורים, טיפשות ובורות אנושית הובילו אותנו אל סף אסון גלובלי והשמדה המונית. התשובה? "הסיירת המיוחדת של כלי העבודה", הכוח הצבאי החזק והמתוחכם ביותר בעולם.

הסיירת, שמשתמשת בטכנולוגיות מתקדמות כגון "פטיש" ו"מסמר" מורכבת מצוות של לוחמים מובחרים, שנלחמים בטרור וברשע באשר הם בעזרת כלי עבודה. האתר הרשמי המצוין שלהם כולל פרטים ותמונות מדהימות מהפעולה היחידה שלהם שמותר כבר לחשוף - "מבצע מרידה מקומית". כוחות הסיירת פרצו לבית שלוו, הרגו את כל בני הערובה, הצילו את הטרוריסטים, והשיבו את הסדר העולמי על כנו. לנו נותר רק להודות להם בהתרגשות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by