ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סלולרי באקסטרים 
 
 
מערכת חיים ברשת

נוסעים למסע אופניים בהרים ופוחדים על הסלולרי העדין שלכם? סימנס מציעה מצלמופון קשוח שתוכלו ללכלך אותו בבוץ כמה שרק תרצו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פעם הטלפונים הסלולרים היו אמיצים וקשוחים. אומנם הם היו כבדים ונראו כמו לבנה, אבל אפשר היה להפיל אותם ולדרוך עליהם, ועדיין הם היו מצליחים איכשהו לשרוד. דווקא ככל שהמכשירים נעשו מתוחכמים יותר, כך הם נעשו עדינים רגישים יותר.

אחד הקהלים שהדבר מפריע לו במיוחד הוא קהל הספורטאים, הטיילים ורוכבי אופניים. חברת סימנס איתרה את הנישה הזו ויצאה עם מצלמופון חזק, שאמור לתת מענה לדרישות הספורטאים ולעמוד בטלטלות הטיולים והמסעות.

המצלמופון הנקרא M65, מוגן מסביב ומשופצר במתכת ובגומי. סימנס טוענת כי הוא עמיד לגשם ולענני אבק, ושורד זעזועים ונפילות. המצלמה מאחור גם היא מוגנת באמצעות גומי, והמסך כמובן חסין שריטות.
 
 
אביזר נוסף שסימנס משווקת בצמוד ל- M65 הוא ה- Bike-O-Meter. מדובר במתקן שאוחז בטלפון ומתלבש על כידון האופנים. באמצעותו הסלולרי הופך למכשיר אימון אישי, ומספק את כל המידע שרוכבי אופניים מקצועיים צריכים: המרחק שעברו עכשיו, מהירות הרכיבה הנוכחית, המהירות הממוצעת ומפת המסלול.

משום מה, סימנס לא הלכה צעד אחד נוסף קדימה, ולא צירפה למכשיר גם דיבורית. כך שהרוכבים לא יוכלו עדיין להתנשף בנוחות בטלפון תוך כדי נסיעה, אלא יאלצו לעצור בצד או להשתמש באוזניה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by