ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הגודל קובע 

הגודל קובע

 
 
הילה בקמן

המסע השבועי לוקח אתכם למקומות שכף רגלו של האדם לעולם לא תוכל לדרוך בהם, לפחות עד שימציאו מכונות כיווץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בכל חרך ופינה, בגבהים ועל פני הקרקע, לאן שלא מסתכלים בימים אלה (ימי קיץ), נח מבטנו על איזה ג'וק שמחכך לעומתנו את ידיו הגרומות בתוכחה ומזיז את מחושיו בסיפוק מתנשא, ובצדק, יש לומר. כי למרות יתרון הגובה הניכר ועל אף העליונות המוחית, שרצים קטנים ונטולי בינה מפחידים אותנו. מה סוד כוחם? אולי זאת החמקמקות, אולי זה כושר שרידותם ואולי זה הכיעור שלהם שמרתיע אותנו כל כך. אני לא בטוחה שהחרקים האלה היו מעוררים בכם רגשות זהים.

אלא שדווקא את החרקים טובי המראה, לא מזדמן לנו (העירוניים שבינינו לפחות) לראות. בהקשר הזה, אגלה לכם אמת מטרידה. אלה לא היצורים היחידים שנבצר מאתנו לראות. לא זאת בלבד שהם לא היחידים, הנוספים חיים ממש תחת אפנו - בתוך כורסת הטלוויזיה, בין שערות השטיח, בתוך מכשירי החשמל, ואיפה שלא תרצו.
 
 
אני מקווה שלא נוצר הרושם כאילו המיקרוסקופ הוא מכשיר שטני שמגלה רק עולמות נסתרים שהיה עדיף לו היו נשארים כאלה. אתם מוזמנים לשטוף את העיניים בגלריה של דימויים מיקרוסקופיים פסיכדליים למדי, כדי לתקן את הרושם.

אם לאו דווקא דחוף לכם לגלות איך נראית בירה דרך עדשת המיקרוסקופ, אם אתם טיפוסים של כמות יותר מאשר של איכות, אתם מוזמנים לרדת לחקר ההזוי של הכמויות הנסתרות של מוצרי צריכה שונים ומשונים.
 
ואם כבר חיטוט ונבירה, אז נראה לי ראוי לסיים את המסע בהצצה לתוך מה שמאפשר לנו לעשות את זה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by