ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כך תאתרו את בין לאדן 
 
 
מערכת חיים ברשת

חברה אמריקאית פיתחה תוכנה שמסוגלת לקשר בין אירועים שונים ולהסיק ממנה תחזיות. בין הלקוחות: ה- CIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בכל סרטי הבלשים, בכל סדרות השוטרים אנו מבחינים בלוח השעם עליו מודבקות תמונות, גזרי עיתונות ופיסות מידע . בין כל אחד מהם עובר חץ המקשר אירוע אחד לאירוע אחר ומנסה ליצור איזשהו הגיון בכל הבלגאן. אבל לוחות שעם, כידוע, זה הכי 1990 וחברה אחת בשם Inxight's פיתחה תוכנה שעושה בדיוק את זה, כך דווח ב- Mercury News.

כמו מנוע חיפוש מתקדם, הטכנולוגיה שמאוחרי התוכנה מסננת כמויות אדירות של מידע המגיע ממקורות כגון דואר אלקטרוני או אתרי אינטרנט, מנתחת אותו ומסייעת לחוקרים. "במקום איש מקצוע המנתח את כל הנתונים וקובע מה רלוונטי ומה לא, התוכנה שולפת אותם אוטומטית ומציגה את מה שחשוב על הקיר" כך אמר ראמאנה ראו, מייסד החברה והתוכניתן הראשי.
 
 
אז איך זה עובד? משתמשי התוכנה מזינים רשימה של נושאים למעקב. התוכנה מבצעת חיפוש אחר מידע בזמן אמת ומסדרת אותו כרצועות גראפיות על קיר תלת מימדי. כל רצועה או תיבה כזו ממוקמת בציר הזמן על הקיר הווירטואלי, וכך ניתן לנוע בין אירועים שונים מזמנים שונים וליצור קשר ביניהם.

עד כה הלקוח העיקרי של התוכנה הוא שלוחה מטעם ה-CIA הנקראת InQTel, אך בין שאר הלקוחות נמנים משרד ההגנה האמריקאי וסוכנות הביון ההגנתית. ראמאנה אינו בטוח מה בדיוק המשרדים הללו ימצאו עם התוכנה שלו, אך מודה כי אם היו אומרים לו, היו כנראה נאלצים להרוג אותו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by