ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מאיפה משתין האייפוד? 
 
 
מערכת חיים ברשת

נתקעתם בלונדון עם שלפוחית לוחצת, אבל אין לכם מושג איפה ממוקמים שירותים ציבוריים שגם אפשר לצאת מהם בחיים? תוכנת pPod תציל אתכם ברגעים הקשים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפעמים קשה להחליט איזו חוויה גרועה יותר. האם זו ההרגשה שהנה אתם עומדים להתפוצץ, אבל אין שום שירותים, מצ'וקמקים ככל שיהיו, לרפואה. או שזו החוויה להיתקל בשירותים ציבוריים מצחינים ברכבת תחתית, בלי שום אמצעים מינימלים ובלי נייר טואלט.

חברה אנגלית בשם Nykris יצאה באבירות למען תושבי לונדון ואורחיה, ופיתחה מדריך מפורט לשירותים הציבוריים בעיר הגדולה, המיועד למכשירי iPod, כך מדווח ה-BBC. תיקוותה כי בעזרת המדריך, היא תוכל למנוע מלקוחותיה שיורידו את התוכנה את החוויות המפוקפקות הללו.
 
 
המדריך, שזכה לשם המשעשע pPod, כולל מידע כללי על השרותים, כדוגמת מיקום מדוייק ושעות פתיחה וכן ביקורת אישית שכתבו עובדי החברה אשר יצאו לשטח למשימות ריחרוח.

המדריך הוא ברובו טקסטואלי. פיליפ ריד, מנכ"ל החברה מסביר : "האייפוד מפיק אודיו באופן מצויין, אבל יש לו גם מסך ויכולות אינטראקטיביות, וכמעט אף אחד לא מנצל אותם".

אבל כמובן מקומה של המוזיקה לא נפקד לחלוטין מהמדריך, ולחלק מהביקורות מתלווה גם פסקול רלוונטי, כדוגמת מוזיקת המים של הנדל.

אומנם בשלב זה pPod מוגבל רק ללונדון, אבל ריד מצהיר כי הם ישמחו להפיק מדריכים כאלו גם עבור ערים אחרות. לחברה יש גם תיכנונים לעבור לעסקים אחרים, כשהרעיון המוביל הוא להפיק מדריך אינטראקטיבי להופעות ולמועדונים. "לדעתנו תחום זה עשוי לעניין במיוחד את משתמשי האייפוד", מקווה ריד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by