ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יאהו מחזרת אחרי המצלמופונים 
 
 
מערכת חיים ברשת

הפורטל השיק שירות חדש שמאפשר לבעלי מצלמופונים להעלות את צילומיהם ישירות לגלריית התמונות. בשלב זה השרות פעיל רק בארה"ב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתמול (ה') השיקה יאהו שירות חדש חינמי המאפשר לבעלי טלפונים סלולרים עם מצלמה לשלוח את התמונות שצילמו ישירות לגלריית התמונות שלהם ביאהו, כך מדווח אתר Cnet.

לפני תחילת השימוש בשירות, המשתמשים צריכים למסור את פרטי הדגם שברשותם ואת שמה של ספקית הסלולר לה הם מנויים. אז הם יקבלו כתובת אימייל ייחודית אליה הם ישלחו את הצילומים, ומשם התמונות תכנסנה ישירות לגלריה המקוונת ב- Yahoo Photos.
 
 
השירות פתוח בשלב זה רק ללקוחותיהם של חמש חברות הסלולר המובילות בארה"ב.

הפונקציות החדשות אמורות, על פי החברה, להקל על בעיה בה נתקלים בעלי מצלמופונים בארה"ב, על פיה הם אינם יכולים לשתף את צילומיהם עם בעלי סלולריים אחרים המשוייכים לרשת אחרת. זאת משום שהרשתות לא עובדות על פי סטאנדרט אחיד, אלא כל רשת משתמשת בשיטה מעט שונה לשליחת וקבלת תמונות התמונות. הספקיות הבטיחו כי עד תום הקיץ בעיה זו תיפתר.

שירות נוסף שהשיק הפורטל הוא שירות המאפשר לבעלי טלפונים ניידים לגלוש ולהוריד תמונות מתוך גלריית התמונות של יאהו. מחיר השירות יהיה 2.99$ לחודש, וכרגע הוא מותאם רק שתי ספקיות סלולר בארה"ב ורק לטלפונים סלולרים התומכים בג'אווה.

דוברת יאהו הסבירה כי שירותים אלו הם "חלק מהמחויבות החדשה של החברה למרחב הסלולרי". כיום מספר המצלמופונים בעולם עומד על כ-10 מליון, ומומחים מאמינים כי מספר זה ימשיך ויעלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by