ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
U2: אל תורידו, תשלמו 
 
 
מערכת חיים ברשת

אם הלהקה תגלה כי האלבומה שנגנב יתגלגל לרשתות החלפת הקבצים, היא מודיעה כי תפיץ אותו באופן מידי ב- iTunes, חנות המוזיקה המקוונת של אפל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
להקת U2 האירית מודאגת שהאלבום הלא גמור שנגנב, ימצא את דרכו לרשתות החלפת הקבצים, ומודיעה כי במקרה כזה, היא תפיץ את אלבומה באופן מידי ב- iTunes, כך מדווח הלונדון טלגרף.

העותק של האלבום נגנב בשבוע שעבר מסטודיו בניס שבדרום צרפת בזמן צילומים למגזין המוזיקה blender. בזמן שחברי הלהקה הצטלמו בבריכה בקרבת מקום, מישהו גנב את העותק של האלבום. "ייתכן שמישהו פשוט רצה לקחת לעצמו מזכרת", אמר אדג', גיסטריסט הלהקה, "אבל הנזק הכלכלי הפוטנציאלי הוא עצום". המשטרה הצרפתית הפעילה צוותי חיפוש באיתור הגניבה.
 
 
לבונו, המודאג ישנה כבר תוכנית מוכנה: "אם השירים יהיו באינטרנט השבוע, אנחנו נשחרר את האלבום באופן מידי וחוקי בחנות המוזיקה iTunes, ונוציא את הדיסק לחנויות בסוף החודש". "זה יהיה ממש חבל" הוסיף, "זה ידפוק לנו שנים של עבודה וחודשים של תכנונים, שלא לדבר על כך שזה יהרוס לנו את החופשה. אבל ברגע שזה בחוץ, זה בחוץ".

האלבום הנקרא Vertigo יהיה האלבום הראשון שהלהקה תוציא אחרי אלבומה האחרון " All That You Can't Leave Behind" מלפני 4 שנים.

פול מקגינס, המנג'ר של הלהקה, אמר "הלהקה מתרגשת מאד מהיצאה של התקליט. זה יהיה מאד חבל לראות שהעבודה הבלתי גמורה תיפול לידים הלא נכונות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by