ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
רוצה להרוויח כסף בקריאת אימיילים? 
 
 עוד מכתב שרשרת שאני קוראת ואני מתאבדת   
 
מערכת חיים ברשת

מחקר חדש מראה כי החברות הגדולות כל כך מודאגות שהעובדים שלהן ידליפו חומר רגיש החוצה, עד שהן מעסיקות בתשלום אנשים שקוראים את המכתבים היוצאים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אין זה סוד כי חברות מודאגות מאד מחדירה של מידע בלתי ראוי מחוץ לארגון פנימה. וירוסים, תולעים וניסיונות פריצה הם איומים כבדים שיגרמו לחברות להשקיע כסף רב בהגנה על שער הכניסה לרשת ובהתקנת תוכנות אבטחה יקרות .

אולם חברות חוששות לא פחות ממידע שיזרום מתוך הארגון החוצה. הרעיון שהעובדים ידליפו החוצה מזכרים פנימיים או חומר רגיש כמו קניין רוחני וסודות מסחריים, יכול לגרום למנהלים לא לישון טוב בלילה.
 
 
מחקר של חברת Forrester Consulting מגלה כי 44% מהחברות הגדולות בארה"ב חוששת כל כך מדליפת מידע החוצה באמצעות הדואר, כך שהן לא מספקות בתוכנות אבטחה שמסננות תוכן, אלא מוכנות להעסיק בתשלום עובדים שכל תפקידם הוא לקרוא את האימיילים, כך מדווח אתר Silicon.com.

גם פורנו ובדיחות מטופשות שעוברות באימייל נמצאים עדיין ברשימת הדברים המדאיגים את מנהלי הארגונים, אבל פחות בהרבה, כשמרבית הנשאלים ענו כי הם מודאגים באופן כללי מ"קבצים מצורפים בעלי תוכן בלתי ראוי".

ולנו נשאר לשאול את השאלה המתבקשת - האם עובדים שבאמת רוצים להדליף מידע החוצה, יהיו מספיק טיפשים בשביל לעשות זאת דרך האימייל של החברה?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by