ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
להורים שלכם אין מושג 
 
 
מערכת חיים ברשת

מחקר חדש (!) מגלה כי לרוב המכריע של ההורים פשוט אין מושג ירוק מה הילדים שלהם בדיוק עושים שם מול המחשב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
להורים של ימינו אין שמץ של מושג ירוק מה מעוללים ילדיהם כשהם גולשים ברשת. זהו רק אחד מהממצאים שעולים ממחקר חדש (!) שפורסם היום בבית הספר לכלכלה בלונדון, אשר מראה כי תהום פעורה בין מה שהילדים עושים ברשת, לבין מה שההורים שלהם חושבים שהם עושים. דווח של אתר הרג'יסטר.

אז נכון, רוב ההורים חיים עם הידיעה הברורה שהם אף פעם לא הולכים דעת מה הילדים הפרחחים שלהם עומדים לעשות, בין אם אונליין או בחיים האמיתיים. אולם לפי הדו"ח, על ההורים להיות הרבה יותר מודעים לפעילויות האונליין של הילדים שלהם.
 
 
על פי המחקר, 57 אחוזים מהילדים בגילאים 9 עד 19 התגלגלו בצורה זו או אחרת לאתר פורנו ברשת. אולם אך ורק 16 אחוזים מכלל ההורים היו מודעים לכך שדור ההמשך שלהם צופה בפורנו מקוון (מי אמר הכחשה ולא קיבל?). לעומת זאת, כשליש מהצעירים שגולשים ברשת דיווחו כי הם קיבלו "תגובות מיניות בלתי רצויות", בעוד רק 20 אחוזים מההורים ידעו כי על זה משהו.

"ההורים צריכים להיות הרבה יותר מודעים לסיכונים שהילדים חשופים אליהם", אמרה פרופסור סוניה ליווינגסטון, ממחברות הדו"ח. ליווינגסטון הדגישה כי לעומת זאת "הטלת איסור גלישה על הילדים, פשוט ימנע מהם את היתרונות הרבים שיש לרשת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by