ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שוד הטלפונים הגדול 
 
 ייתכן והיו בשימוש טרוריסטים (!)   
 
רויטרס

בפיליפינים נעצרה קבוצה של האקרים שנהגה לפרוץ לחברת הטלפונים הגדולה במדינה במשך שש שנים. עורך דין של החברה חושד שבהונאה כלולים גם טרוריסטים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השבוע נעצרה במנילה קבוצה של שמונה פראקרים, אשר על פי החשד, פרצה לחברת הטלפונים הגדולה בפיליפינים במשך לא פחות משש שנים וגנבה ממנה שיחות.

הקבוצה, המורכבת מחמישה אזרחים פיליפיניים, שני הודים ובנגלאדשי אחד, חשודה כי היא נהגה לפרוץ לחברת PLDT, חברת הטלפונים לשיחות בינלאומיות הגדולה במדינה מאז 1998.

עורך דינה של PLDT מסר כי החברה החלה לחקור את סוגית הפריצות מאז שלקוחות החלו להתלונן על חשבונות גדולים שקיבלו על שיחות שהם מעולם לא ביצעו.
 
 
PLDT דיווחה על אובדן של כ- 3.5 מליון דולר מאז 1998 עקב פעילותם של פראקרים (האקרים לטלפוניה) הגונבים שיחות ומוכרים אותן בזול באופן בלתי חוקי. הקבוצה שנעצרה מואשמת בגרימת נזק של 20 מליון פזוס, שהם כ- 357,000$.

חברת הטלפונים עירבה בחקירה גם את הצבא, המשטרה ומשרדי ההגירה. מפקד חיל האוויר הפיליפיני, רב אלוף חוסה רייס הגדיר את ההונאה כ"סאבוטאז' כלכלי".

העובדה שמרבית השיחות הגנובות בוצעו למזרח התיכון, גרמה לעורך הדין של החברה להגיד לרויטרס כי "זה לא יהיה מוגזם להאמין כי בקנונית הטלפונים הזו היו מעורבים קבוצות פושעים שמעורבים גם בחטיפות ובפשעים חמורים אחרים. יותר גרוע מכך – יתכן שמעורבים בהונאה גם טרוריסטים מהפיליפינים ומחו"ל!".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by