ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לאסי, אנחנו יודעים איפה את 
 
 שבו בנים לגבולם (צילום: הצביץ השואג)   
 
מערכת חיים ברשת

הסיוט הכי גדול של בעלי כלבים וחתולים זה שהחבר על ארבע יעלם פתאום – טכנולוגיית ה-GPS נרתמת לאיתור חיות מחמד שהלכו לאיבוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל מי שיש לו חיית מחמד יודע שאחד הדברים הכי מפחידים בעולם זה האפשרות שהכלב או החתול ילכו לאיבוד. לא מעט אנשים בילו ימים ולילות ברחובות ומרטו את שערות ראשם בחיפושם אחר חיית המחמד הסוררת שהלכה לאיבוד.

עכשיו תארו לכם שברגע שמוקי הכלב השובב בורח מהחצר אתם מקבלים מייד הודעת SMS שאומרת "Muki has left the building", ובאמצעות מכשיר GPS ניתן למצוא איפה הוא מסתובב. זה בדיוק מה שמציעה חברת הטכנולוגיה הניו-יורקית GPS Tracks, שמציעה שירות איתור מבוסס GPS, שנקרא Global Pet Finder (מוצא חיות מחמד גלובלי).
 
 
בראיון לעיתון ההארלד טריביון אמרה ג'ניפר דורסט, יו"ר החברה כי המערכת תצא לשוק לקראת סוף השנה והיא תתאים לכלבים בכל הגדלים למעט גזעי השעשוע הקטנים.

מערכת המעקב כוללת משדר GPS זעיר (שמחירו לצרכן 300$) שיוצמד לקולר של הכלב, וכי בנוסף תגבה החברה "דמי מעקב" מכל מנוי על סך 13$ בחודש. בשנה הבאה מקווה החברה להוציא גרסה שנייה שתיועד גם לחתולים.

בעלי הכלבים יוכלו לקבוע, באמצעות אתר אינטרנט ייעודי או על גבי המשדר הזעיר עצמו, את "גבולות הגזרה" בה יכול להסתובב הכלב בחופשיות (חצר אחורית, לדוגמה), אשר אם הכלב יטייל מעבר לגבולות אלו, יקבל בעליו התראה במכשיר הטלפון או במחשב כף היד על כך שהכלב ברח ואת מיקומו המדויק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by