ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כך היינו 

כך היינו

 
 
עידו רוזנטל

לרגל חגיגות חמש השנים עידו רוזנטל לוקח אתכם לטיול במכונת הזמן ומזכיר לכם שפעם הכל נראה רע יותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"בראשית ברא גדי שמשון את השמים ואת הארץ והנענע היתה תוהו ובוהו ורקע אפרסקי על פני תהום".

חמש שנים במושגי אינטרנט זה המון זמן. במדיום שלא נח לרגע החדשות של לפני שבע שעות כבר עוטפות דגים אלקטרוניים, הודעות הפורומים שכתבתם אתמול כבר נמצאות בדף החמישי והתוכנה החדישה שהורדתם בשבוע שעבר כבר ממש לא רלוונטית.

במהלך חמש השנים האחרונות עברו על נענע שינויים רבים, הן ברמת התוכן והן ברמה העיצובית. תארו לעצמכם שהייתם גולשים עכשיו באתר שנראה כך:
 
 
כן, באותם הימים היה נהוג לחשוב שכמה שיותר צבעוני - יותר טוב ושהעין האנושית תסבול הכל. שנה אחר כך, לא היה שינוי דראסטי, אבל החל להתפתח המסחר האלקטרוני ואיתו גם ההצעות ה"מדהימות" שהחלו לקפוץ עלינו מכל עבר ולהזכיר לנו שעד שלא נזמין פרחים דרך הרשת לא נהיה מאושרים באמת.
 
 
עוד שנה חלפה לה ונענע ביצעה עוד שינוי. הפעם הכיוון היה ברור – טקסטים, טקסטים ועוד קצת מילים מלמעלה (בשביל הגיוון). הרצון (המבורך) לשלב את התוכן המקורי בעמוד השער גרם לעומס ולגודש שלא ממש סייעו לגולשים להתמצא ולהגיע לערוץ חפצם. גם הלוגו שוּנה, ואמא נטוויז'ן מצאה את עצמה בחוץ. הילד יכול לבד.
 
 
 
ב-2002 עברה נענע עוד שינוי מהותי, שבעצם מחזיק עד עצם היום הזה. התוכן המשיך להתחזק וקיבל הרבה יותר דגש, מגוון השירותים הלך והתעצם וגם מספר הגולשים המשיך לעלות בהתמדה.
 
 
ומה עכשיו? ובכן בימים אלה ממש שוקדים האנשים הטובים במעבדות נענע על האתר הבא שלכם. אנחנו לא יכולים לגלות הרבה, אבל רק נגיד לכם שיש לכם למה לחכות.
 
לפני סיום תרשו לנו רק להזכר בכמה מדורים (ואנשים) שעברו על הצג שמולכם בשנים האחרונות, ואם לא הספקתם להודות להם אז – אולי הגיע הזמן שתעשו את זה.

משהו לקרוא ומשהו לראות של עוזי וייל, הזקן והלינק של גדי שמשון, גיק וג'נטלמן – מדורו (הקצר) של דביר וולק, המהפכה של ירון טן-ברינק, בנפתולי השגרה של אחי רז, עולמנו המופלא של ליעד לבנה, לחץ כאן של האחים טבריה (המנוחים) והשבוע בפורומים של מיכל יפה.

ואחרונים אחרונים חביבים, עוד שניים שהיו ואינם עמנו עוד (לפחות לא במשרד): עידו קינן וצביקה בשור, שלא החזיקו במדור מיוחד, אבל תרמו רבות להבאת חיים ברשת למה שהיא היום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by