ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
משמר המפרץ 
 
 ראש העירייה בפעולה   
 
טלי לכיש

עיריית חיפה מתחילה להפיץ ניוזלטר שבועי שידווח לתושבים על מעללי העירייה והעומד בראשה במהלך השבוע שחלף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעיריית חיפה החליטו לצעוד קדימה יחדיו עם פלאי הטכנולוגיה (וגם לחוס על כמה יערות גשם במקביל), והשבוע פוצחים העומדים בראש בירת הכרמל במיזם חלוצי של דיוור "דיווח שבועי" היישר אל תיבות הדואר האלקטרוני של התושבים אשר יחפצו ויירשמו לשרות החדש.

העלון - "עירונט" שמו, יגיע לתיבות התושבים פעם בשבוע החל מיום חמישי הבא (ה-22 לחודש), ויכלול שלושה חלקים שיתפרשו על פני עמוד עד שניים: "דבר רה"ע" - טור אישי של ראש העיר; דיווח על הנעשה בעיר בשבוע החולף; והודעות מטעם דוברות עיריית חיפה. למעשה, פרט לדברי ראש העיר, שיהיו ייחודיים לעלון, התכנים האחרים יילקחו מתוך ההודעות לעיתונות השוטפות (שכבר עלו במהלך השבוע לאתר העירייה), אבל יעברו סלקציה ועריכה ספציפיים עבור העלון.
 
 
היום (חמישי) תישלח גרסת הפיילוט של העלון השבועי למספר מצומצם של אנשים נבחרים. הגרסה תכיל עמוד אחד בלבד "על מנת שלא יהיה כבד מדי, ובעיקר כדי לראות את תגובות האנשים אל המיזם החדש", לדברי צחי טרנו – מנהל אגף הדוברות בעיריית חיפה, "זו רק ההתחלה, ואפשר לעוף עם העלון הזה לאלף כיוונים – בין אם הודעות לעיתונות והודעות על מכרזים (שמתפרסמות כרגע רק מעל גבי עיתונים מודפסים ט.ל.), או כתבות בענייני תרבות ואפילו אחת לכמה זמן תיערך כתבה על פרוייקט גדול בעיר, באופן מיוחד עבור העירונט".

כאמור, העלון האלקטרוני הוא יוזמה פרטית של העירייה, שגם דאגה להפיקו באופן עצמאי; "כל חברה עסקית מדווחת ללקוחותיה על אחת לכמה זמן על הנעשה בחברה, ואנו בעירייה רואים עצמנו כחברה עסקית לכל דבר", אמר טרנו לחיים ברשת.
 
אבל פרט ליידוע התושבים, מטרה אחרת ויותר חשובה עמדה לנגד עיני יוזמי העלון האלקטרוני, והיא חיזוק הקשר עם התושבים; "אנחנו גם נפנה לאנשים כדי להבין מהם מה מעניין אותם. אנחנו רוצים לנהל דיאלוג עם התושבים, לשמוע את דעתם, ולכן ישנה אפשרות להגיב לתכני העלון ו/או לפנות לראש העירייה מתוך קישור בעלון, וכוונתנו אף להרחיב את מנגנון התגובות בעתיד. כמו כן, "עירונט" יהווה גם מעין ברכת "שבת שלום" מן העירייה לתושבי העיר, לקראת סוף השבוע הממשמש ובא".

עד עתה נרשמו לשירות החדש כ-3,000 איש, ובעיריית חיפה צופים כי תוך שנה יגדל מספרם לכ-20,000, בעיקר בזכות גלויית פרסומת שתופץ בקרוב בתיבות הדואר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by