ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שרת ממשלתי נפרץ ע"י תומכי אל-קעידה 
 
 
מערכת חיים ברשת

שרת מחלקת התחבורה של מדינת ארקנסו נפרץ על ידי תומכי בין לאדן ושימש כשרת אכסון לסרטי ווידאו התומכים בפעולות טירור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שרת ה-FTP של מחלקת התחבורה של מדינת ארקנסו בארה"ב נפרץ בתחילת השבוע על ידי תומכי בין לאדן והועלו לשרת כ-70 קטעי ווידאו התומכים בג'יהד איסלמי ובמעשי טרור, כך מדווח הוושינגטון פוסט.

לינקים לתכנים האלו נשלחו לפורום אל-אנסר, התומך בארגון אל קעידה, על ידי גולש בעל הכינוי "אירהבי 007" שמשמעות "טרוריסט 007".

הקישורים התגלו בידי כתבי ה-CNN אשר נתקלו בחומר, ופנו למחלקת התחבורה של ארקנסו בכדי לקבל הסבר לפשר הימצאותם שם. לאחר פניית ה- CNN החומר הוסר ושרתי החברה נותקו זמנית.

דובר מחלקת התחבורה, מר רנדי אורט, אישר כי ביום ראשון כ-70 קבצים הועלו לשרת ה-FTP של המחלקה, אולם לא ייכל להוסיף מידע נוסף מעבר לכך שהתוכן היה "בשפה זרה".

עוד מסר הדובר כי המחשבים נלקחו לבדיקה בידי סוכני ה-FBI. דובר ה-FBI אכן אישר עובדה זו, אך לא הסכים לומר אם ה-FBI מנהל חקירה בנושא.
 
 
לאורה מנספילד, מומחית העוקבת אחר פעילות אל-קעידה ברשת, מסרה לוושינגטון פוסט כי הקבצים שהועלו הכילו תמונות של בין לאדן, צילומים של חוטפי ה-11 בספטמבר, לינקים לחדרי צ'אט ולאתרים נוספים של אסלם פונדמנטליסטי. בנוסף בין הסרטים נמצאו גם צילומי עריפת ראשו של החטוף האמריקני ניקולס ברג, סרט הנקרא "צוואותיהם של הקדושים המעונים" וצילום של פיצוץ מכונית התופת בריאד.

עוד סיפרה מנספילד כי היא עוקבת אחר הגולש "אירהבי 007" מאז פברואר השנה, וכי הוא הודה בעבר כי אין הוא דובר ערבית, וניכר שכשהוא כותב בערבית הוא עושה זאת באמצעות כלים אוטמטיים לתרגום. כמו כן, מנספילד טוענת כי עבר אירהבי 007 הגדיר את עצמו כטרוריסט הממוקם בארה"ב.

עוד היא מוסיפה כי מוקדם יותר השנה, גולש באותו כינוי העלה חומר דומה גם לשרתים של אוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון. דובר האוניברסיטה טען כי לאנשי האבטחה של המקום לא נודע על שום פריצה שכזו והם לא קיבלו שום פניה מצד הרשויות לאכיפת החוק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by