ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן :4 נורא, פשוט נורא 

לחץ כאן :4 נורא, פשוט נורא

 
 
שלמה ובניו

ועוד קצת אתרים נוראיים מהרשת: מה שמעולם לא רציתם לדעת על בנות האולפנה, אקטים מיניים מזעזעים בחצר ביתכם שלכם, וכמובן: שתן של זאב ערבות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גוועאלד, שלוליות. בנות ישראל החסודות נרטבות
 גוועאלד, שלוליות. בנות ישראל החסודות נרטבות   
כל מי שאי פעם יצא לטיול במשעולי ישראל מכיר אותן - שיירות של בנות חרד"ליות, היישר מן האולפנה, מתיירות בשבילי ארצנו, חותרות קדימה בצחקוקים רמים, ולא פלגים קפואים או תיכוניסטים חרמנים יעמדו בדרכן. ובכן, אתם יכולים לסמוך על האינטרנט המרושע הזה, שיהפוך גם טיול תמים וזך של ערב שבת למדחסת מיצי גוף דוחה עם ניחוח פורנו: "נשים יהודיות דתיות רטובות" הוא אתר איום ונורא, שכולל תמונות באיכות משתנה של נשים דתיות, במלבושיהן הצנועים, כשהן מטיילות בנחלי הארץ ונרטבות קלות. דוחה. איפה המנהל של האינטרנט? שיתבייש לו.
 
קקי של כלבים מייצג בעיה הולכת וגדלה לקהילה הישראלית. נטייתם של כלבים לחרבן על כל דשא רענן, ביחד עם אטימותם של בעלי כלבים מסויימים, גורמת לכך שכבר קשה לצאת מהבית ולהשתובב בגינה מבלי לגלות כמה עוגות חומות ומסריחות (ואגב, לאן נעלם הקקי הלבן היבש של הכלבים, שריצף את ילדותינו? תעלומה). הפתרון לבעיה הכאובה הזאת הוא - בוודאי כבר ניחשתם לבד - שתן של קויוטי, זאב הערבות. ``ניחוחות של טורפים`` הוא אתר רציני לחלוטין, שמציע למכירה שתן מבוקבק של שלל טורפים, החל בפיפי של בואשים וארנבים וכלה בפסולת ריחנית של דובים ו, כאמור, זאבי בר.

נראה את מוקי, הצ`יוואווה הבלתי נסבל של הפלדמנים מקומה 3, מחרבן על הדשא שלכם אחרי שהוא יריח שם את שתנו העסיסי של זאב ערבות. לא עוד כניעה שקטה ורותחת לרצונותיהם של הולכים על ארבע, לא עוד הבלגה ווויתורים, מעתה, שולחים מסר חזק וברור בקול גדול: הטריטוריה הזו שלנו, חבר, ואם יש לך בעיה עם זה אתה מוזמן להתמודד עם דוב היער הענק שהשתין פה.
 
עכשיו, עמוד טלגרף שלי, עכשיו! בתמונה: כוסון
 עכשיו, עמוד טלגרף שלי, עכשיו! בתמונה: כוסון   
מהו האובייקט הכי מיני שאתם יכולים להעלות בדעתכם? אם המסרים המיניים החתרניים שבוקעים מהטלוויזיה לא שברו אתכם לגמרי (משמר המפרץ? זה סו ניינטיז), בוודאי חשבתם על עמוד טלגרף. כן כן, מסתבר כי עמודי החשמל הענקיים, שבעבר שימשו להעברת מסרי טלגרף, הם ולא מלאך, הם ולא שרף, הם ולא כריסטינה אגילרה, הם הם האירוע הסקסואלי המוביל של שנות ה2000.

מעריצי הז`אנר, בהנחה האופטימית שהתרופות שצוות הפסיכאטרים שלהם רשם להם לא מונעות מהם לגלוש ברשת, יוכלו למצוא באתר הזה את "עמוד החשמל הכוסון של החודש", עמודים מפורקים בתנוחות מפתות, ותמונות קשות ומפורשות של עמודי טלגרף באקטים אוראליים.
 
 
יש גביע, יש אירופה, יש אליפות. פקחי רשות הפאקרים הנאפלית הלאומית, אלופי העולם בפולו פילים
 יש גביע, יש אירופה, יש אליפות. פקחי רשות הפאקרים הנאפלית הלאומית, אלופי העולם בפולו פילים   
בזכות מאמצים בלתי נלאים של התאחדויות הכדורסל והכדורגל הישראליות, הפכה רובה המכריע של זירת הספורט הישראלית לאמבטייה מיוזעת של אינטרסים ועסקנים קטנים, כשהתוצאות על המגרש היו מביישות גם את הליגה המיקרונזית. הפתרון? "פולו פילים", המשחק ההודי האולטרה-פופולארי שכובש בני נוער מהעולם כולו בסערה. המשחק מזכיר מאוד את הפולו המקורי, בו רוכבים גברים עזי נפש על סוסים וחובטים בכדור קטן ומעצבן, אלא שבמקום סוסים משתמשים ההודים החביבים, שמנהלים ליגה משלהם והכל, בפילי קרב. תענוג.

ושמא, גם זה לא טוב לכם? רוצים יותר "אקשן"? יותר "מכות"? רוצים "לראות דם"? ובכן, מהרו ורכשו לכם מנוי ל``כדורסל דתות``, ענף הספורט היחיד בעולם בו מתחרים נוצרים ביהודים, בודהיסטים באתאיסטים ואיסלאמים בשינטואים.
 
בקרוב בפיצוצייה הקרובה למקום מגוריך. מכונת המן
 בקרוב בפיצוצייה הקרובה למקום מגוריך. מכונת המן   
זוכרים את ה"מן", אותם פכסמים יבשים שאבות אבותינו אכלו בזמן שהסתובבו במדבר וחיפשו בלאגנים? ובכן, בעזרת פלאי הטכנולוגיה, יכולים גם אנו, צאצאי אותו עם מפולג ששוטט במדבר 40 שנה, לטעום מאותו מעדן (למרות שכזכור, בסופו של דבר נמאס לעם ישראל המפונק מהקרקרים הממותקים אלה והוא דרש במפגיע חומוסצ`יפס ושיפודים טוב טוב על האש).

זוג המהנדסים הסהרוריים ג`ורג` ששון ורוברט דייל טוענים כי בנו, בעזרת הוראות שמצאו בספרי קבלה, את אותה מכונה שייצרה מן במדבר. למעשה, לטענת הזוג המוזר, המכונה הזו התחבאה כל השנים בתוך ארון הקודש, החליפה עשרות ידיים, הגיעה לאתיופיה, נגנבה משם על ידי שודדים והגיעה לספרד, נלקחה על ידי מסדר הטמפלרים לאוסטריה ובסופו של דבר נמצאה בביתה של קשישה הונגרית סנילית, רק בכדי להעלם גם משם באופן מסתורי. יותר מעניין משיעורי תנ"ך, באחריות, ויש גם יותר תמונות.
 
ולסיום: הוכחות חותכות שהטלה-טאביז הם חייזרים מרושעים שמלעיטים את ילדינו בדיסאינפורמציה מרושעת, כמנהג חייזרים מאז ומעולם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by