ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סיפור פשוט על סגוויי 
 
 
צבי טלית

פרוייקט "American Segue" יעשו סרט תיעודי על המראות והאנשים במסע אמריקאי מחוף אל חוף על גבי הגאדג'ט המדובר; הבמאי: "אמריקה נמצאת כעת בפאזה מאתגרת"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם יש משהו שבהחלט עושה את זה לאמריקאים, זה סיפור מסע מרגש של בחור אמריקאי אמיץ, רצוי תוך כדי מאבק באיתני הטבע, אשר מוביל אותו למסע התבגרות וצמיחה – והכי טוב זה אם הדבר נעשה במסגרת מסע מחוף לחוף באמריקה הישנה והטובה.

בדיוק על הנישה הזו כנראה חשבו אנשי פרוייקט "American Segue", אשר עומדים לצאת בעוד בחמישי באוגוסט למסע מחוף לחוף בארה"ב. החלק הייחודי במסע הזה, כרוך בכך שהוא עומד להיערך על גבי מכשיר סגוויי במהירות שיא של 16 קמ"ש.
 
 
המסע יחל בחוף המערבי בעיר סיאטל, יעבור דרך 17 מדינות ו-46 ערים גדולות, והוא אמור להסתיים לאחר כחודשיים וחצי ולמעלה מ-6,800 קילומטרים בעיר בוסטון שבחוף המזרחי. המסע יועבר בשידור ישיר באתר האינטרנט ובתומו מתכוונים אנשי הפרוייקט לערוך אותו לכדי סרט דוקומנטרי, בבימויו של האנטר וויקס.

במסגרת המסע יעקבו אנשי הצוות אחר רוכב הסגוויי ומסעו אל לב האומה האמריקאית, כאשר הם מתכוונים לתעד את התנהלות המסע ואת תגובות הקהל במקומות בהם עומד המסע לעבור. אנשי הפרוייקט מעוניינים ליצור קשר בלתי אמצעי עם הציבור האמריקאי, ובהתחשב בכך שמדובר בפרוייקט עצמאי ולא בהפקה מסחרית, מבקשים אנשי הצוות להתארח בבתיהם של אמריקאים טובים באמצע הדרך (שבתמורה יופיעו כנראה בסרט).

"אנחנו מרגישים שאמריקה נמצאת כעת בפאזה מאתגרת", אמר וויקס לחיים ברשת, "וחשבנו שזה יהיה אפקטיבי למצוא דרך ייחודית לתעד את זה בסרט דוקומנטרי. הסגווי הוא המצאה אמריקאית מעולה...ששימשה כשובר קרח בין אנשים, במטרה להכיר אותם ולשמוע את סיפוריהם."
 

"כדאי שנצא מהקיוביקלס לתוך העולם"

מה גרם לכם לצאת במסע כזה?
"כולנו אוהבים הרפתקאות, הפקות ואת העולם שלנו. כמה מאיתנו פתחו מיזם ללא מטרות רווח בשם n2geo לפני כמה שנים. ותמיד רצינו להשתמש באינטרנט, בהפקות ווידאו ובראיונות כדי לחנך אנשים ולהראות להם את העולם בדרך שונה מהמדיה המסורתית".

מי הגה את הרעיון?
"פרד קיו מברוקלין צץ עם הרעיון לחצות את אמריקה עם סגווי לפני כחצי שנה. בהתחלה לא התלהבנו במיוחד. אחר כך, בטיול לניו יורק, היה לנו דיון על הרעיון והוא התחיל להראות די מגניב".

"ג'וש קלדוול, רוכב הסגווי, ואנוכי עזבנו את המשרות התאגידיות שהיו לנו, והחלטנו שאם אנחנו רוצים לעשות תוכן מגניב ולחלוק אותו עם העולם, כדאי שנצא מהקיוביקלס לתוך העולם".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by