ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
למה דחתה מיקרוסופט? 
 
 computer gone bye bye   
 
מערכת חיים ברשת

שמועה שמסתובבת ברשת גורסת כי ערכת העדכון החדשה SP2 לחלונות XP תשבית מחשבים שעליהם מותקן עותק פיראטי של מערכת ההפעלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
החודשים יולי ואוגוסט ידועים בעולם הספורט כעונת המלפפונים: שום דבר רציני לא מתרחש וכל "המומחים" עסוקים בספקולציות וברדיפת שמועות. היום נראה כי עונת המלפפונים הצליחה להגיע גם אל מעוז הרציונאליות: עולם המחשבים.

שמועה עקשנית, שמקורה אינו ברור, פשטה ביומיים האחרונים ברשת. על פי השמועה עומדת מיקרוסופט להתנקש בכל מחשבי ה-PC שעליהם מותקנים עותקים פיראטיים של מערכת ההפעלה חלונות XP.
 
 
בידיעה שפורסמה ב-Techtree.com, יומון טכנולוגיה הודי (להזכירכם, בהודו נמצאים מרכזי פיתוח של חברות טכנולוגיה מערביות רבות) נכתב כי בערכת העדכון החדשה SP2 לחלונות XP, אשר אמורה הייתה להיות כבר זמינה להורדה והוצאתה נדחתה, הוטמע קוד אשר ישבית את המחשבים שבהם הוא יזהה כי הותקן עותק פיראטי של חלונות XP.

השמועה גורסת כי בניגוד לערכת העדכון הראשונה SP1 לחלונות XP, אשר בסה"כ הראתה הודעת שגיאה כאשר הבחינה בעותק לא חוקי ולא אפשרה להתקין את עצמה על המחשב, הפעם בחרה מיקרוסופט לטפל בבעיית העותקים הפיראטיים אחת ולתמיד.

ערכת העדכון החדשה כוללת רשימה ארוכה של סיסמאות מזויפות שתפקידן לוודא ש-SP2 לא תותקן. על פי השמועה, ישנה העדכון את סקטור האתחול של מערכות ההפעלה (OS boot sector) שיזוהו כפיראטיות ויהפוך אותן לבלתי שמישות בעליל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by