ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
העיקר שבסוף זה לא יעבוד 
 
 גייטס לא שמע שזמן זה כסף?   
 
צבי טלית

מיקרוסופט לא עומדת בזמנים – הודיעה כי תדחה את השקת שירות העדכונים לחלונות וכי גם השקת ערכת העדכון SP2 לחלונות XP תתעכב עוד קצת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ימים קשים עוברים על ענקית התוכנה מיקרוסופט, אשר למרות כל הדיבורים וההבטחות (ע"ע: "היתרון שלנו הוא באבטחה") פשוט לא עומדת בקצב. החברה הודיעה כי השקת מערכת שירות העדכונים לחלונות, עליה היא שוקדת, תידחה לתחילת השנה הבאה וכי ערכת העדכון SP2 לחלונות XP תישאר אף היא בעלטה עד לחודש אוגוסט.

אתר האינקוויירר דיווח כי שירות העדכונים לחלונות (WUS – Windows Update Services) אמור היה לצאת בסתיו הקרוב וגרסת בטא שלו אמורה הייתה לצאת בימים אלו. ככל הנראה, לא תהיה גרסת הבטא מוכנה עד לסוף השנה, מה שבהכרח יוביל לעיכוב בהוצאת הגרסה הסופית.

ערכת העדכון המיוחלת SP2 לחלונות XP, שאמורה הייתה לטפל בין היתר בכל תחלואי האבטחה מהן סובלת מערכת ההפעלה (ודפדפן האינטרנט) הייתה צריכה להיות מוכנה עוד בחודש יוני, זכתה אף היא כזכור לדחייה צורמת, ועתה היא אמורה לצאת באוגוסט.
 
 
באתר האינטרנט WinBeta פורסם שמיקרוסופט לחוצה ככל הנראה לסיים את פיתוח ערכת SP2 ולהוציא אותה לרשת וכי היא לקחה חלק מהמתכנתים העוסקים בפיתוח מערכת ההפעלה Longhorn והוסיפה אותם למתכנתים שכבר עובדים על חבילת העדכון.

בינתיים הכריזו גורמים בחברה כי הם מתנצלים על העיכוב ועל אי הנעימות הנגרמת ללקוחות החברה. מייק נאש, סמנכ"ל אבטחה במיקרוסופט מסר לרויטרס כי החטיבה שלו זקוקה לעוד זמן כדי לוודא כי העדכון יציב מספיק וכי הוא יעבוד עם תוכניות אחרות המותקנות על מחשבים אישיים שעליהם מותקנת מערכת ההפעלה XP.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by