ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כל מה שרציתם לדעת וניסו להסתיר מכם 

כל מה שרציתם לדעת וניסו להסתיר מכם

 
 
איל שפירא

להלן עיקר החדשות: ג'ים מוריסון חי, פול מקרטני מת, הסי.אי.איי ערך ניסויים בל.ס.ד על אזרחים תמימים, מחלת האיידס היא פיקציה, ואם זה לא מספיק, כדור הארץ שטוח. לא מאמינים? אל תאמינו, אבל ככה כתוב באינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסי.אי.איי. מחסידי ד``ר הופמן
 הסי.אי.איי. מחסידי ד``ר הופמן   
תשכחו מכל מה שידעתם עד עכשיו. חשבתם שאלוויס מת. נראה לכם? והטמבל ההוא שמתחפש לפול מקרטני באמת נראה לכם אמיתי? כמובן שלא. שלא לדבר על זה שעב"מים מסתובבים סביבנו אבל הרשויות דואגות להסתיר את זה, או על זה שמצותתים לכל השיחות שלנו, קוראים את מחשבותינו, חודרים לנו למחשב ושמים לנו קוליפרומים בחומוס. הכל נכון (או שלא) והכל שם (אם רק תאמינו).

ומכיוון שאנחנו באינטרנט, אפילו לא צריך להאמין, רק להקליק. תיאוריות קונספירציה שמסבירות לכם עד כמה חייתם עד עכשיו בשקר נמצאות בשפע תחת כל לינק רענן. כי כידוע, אין כמו האינטרנט כבית גידול לאגדות אורבניות, שמועות מצוצות מהאצבע, ותיאוריות קונספירציה. אכן, כמו שהיתה אומרת גולדה, מזע-זע. להלן מבחר של מיטב תיאוריות הקונספירציה הקיקיוניות, המוזרות והמרתקות ביותר שרצות היום ברשת. נא לא לקחת יותר מדי ברצינות - ובתיאבון.

הסי.אי.איי על טריפים

בל.ס.ד, סם שובב למדי שהיה להיט בקרב טרוטי-העיניים של שנות השישים, השתמשו לא רק ביטניקים סבוכי שיער ושוחרי אהבה לכל, אלא גם סוכנות הביון האמריקנית בכבודה ובעצמה: הסי.אי.איי. סם ההזיות שהומצא לגמרי במקרה על ידי מדען שוויצרי חביב בשם ד"ר הופמן, הלהיב את צמרת ארגון הביון. לא חלילה, לשימוש עצמי, אלא כאמצעי לשליטה על מוחם של ה"רעים".

 
כדור הארץ. מה, אתם לא רואים לבד שהוא שטוח? (רויטרס)
 כדור הארץ. מה, אתם לא רואים לבד שהוא שטוח? (רויטרס)   
במהרה הסתבר שבכדי לשכלל את תכונותיו של הסם, כך שיתאים לצורכי הביטחון הלאומי, כדאי ורצוי לנסות אותו על בני-אדם. ולכן, הוחדרו כדורי אל.אס.די לכוסית המשקה של גברים תמימים, שבאו לפוש בבר השכונתי בסוף יום העבודה. כשהסאטלה הגיעה והנפש התרוממה, נכנסו הסוכנים לפעולה ובדקו מה קורה שם במוח ומה אפשר לעשות עם זה. ניסויים אלו הוכתרו ככישלון, אך הארגון לא ויתר.

שטיפות המוח עברו לשלב חדש: אם כבר לשטוף את המוח, אז למה לא לחדור אליו ישירות? אם לא בכוח, אז במוח. הרעיון היה פשוט: גברים שאינם שולטים על יצרם פותו על ידי יצאניות בשירות הממשל (מי יסרב ל"בוא תשתה איתי משהו", בקול נמוך וסקסי), והתעוררו לאחר מספר שעות בזרועותיהם החסונות של סוכנים חמורי-סבר, לאחר שעברו השתלות של אביזרים שונים ומשונים במוחם, ושאר שעשועים אלקטרומגנטיים זעירים.

לא מאמינים? באתר שלם המוקדש לתוכנית הזדונית של הסי.אי.איי מתוארות עדויות מזעזעות למדי של אזרחים שעברו את הטיפול, כולל צילומי רנטגן של המתקנים החשמליים שהוחדרו לראשם.
 

זהירות תהום לפניך (או: כדור הארץ שטוח)

וויל סמית. גברים בשחור זה לא רק סרט
 וויל סמית. גברים בשחור זה לא רק סרט   
הטענה העיקרית של הארגון התמוה המכנה את עצמו "כדור הארץ השטוח", היא - הפתעה הפתעה - כי הפלנטה שעליה אנחנו חיים שטוחה, ולא כדורית כפי שמלמדים ילדים קטנים כבר כמה מאות שנים. ולא סתם שכדור הארץ שטוח, הוא גם מחומש. שנאמר: אם כבר קונספירציה, אז עד הסוף.

החבורה מנסה להוכיח את טענותיה באמצעות הסברים גיאוגרפיים מעמיקים. כאשר הם נשאלים מה בדבר תמונות של כדור-הארץ שצולמו מהירח, התשובה פשוטה למדי: התמונות מזויפות, כמו גם הנחיתה עצמה על הירח (ועל זה אומרת סבתא שלי: צריך לדעת מתי לשתוק). האדונים המכובדים האלה מסבירים שהאדם לא הגיע לירח. הכל היה מבוים: סרט ממשלתי עתיר תקציב שצולם במדבריות אריזונה. נקודה. סוף ויכוח.

ויש גם אזהרה לסיום: הוכחות כי ספינות שהפליגו רחוק מדי בים, הגיעו לקצה העולם, ופשוט נפלו למטה, לחלל. באמת!

גברים בשחור: לא רק בהוליווד

תיאוריות בדבר עב"מים, חוואים שנחטפו על-ידי חוצנים, ובסיס 51 הידוע לשמצה נידונו ונלעסו רבות. הן כבר חלק בלתי נפרד מהאינטרנט. לכן, אין מי שיכול להחיות טוב יותר את קשר העב"מים מאשר ה"גברים בשחור".

ולא, וויל סמית` לא בעניין. האמת היא פשוטה: יחידת הגברים בשחור, קבוצת עילית סודית שהוקמה בשלהי שנות ה50-, והיא האחראית על הקשרים הדיפלומטיים עם חוצנים, מפלצות, ישויות אנרגטיות ושאר פיות טובות. מעבר לזה, תפקידם להשתיק עדים עיקשים ביותר, כאלו שרצים לספר לתקשורת.

 
 
הליברטי. הותקפה בכוונה על ידי ישראל?
 הליברטי. הותקפה בכוונה על ידי ישראל?   
באתר קונספירציות כללי זה ניתן למצוא שלל עדויות, כמו תיאור של כנס שנערך בארה"ב, בהשתתפות דוקטורים ופרופסורים מכובדים מתחומי הביופיזיקה, האסטרונומיה, הרפואה, הנדסת החומרים ומה לא. חלק מהם הם "גברים בשחור" בדימוס, או כאלו שעברו "טיפול מונע" על-ידי הסוכנים החביבים.

כך התקיף צה``ל משחתת אמריקנית

אתר קונספירציה מעניין ומנומק היטב זה הוקם לזכרם של עשרות מחיילי ארה"ב, שספינת המודיעין בה הפליגו הותקפה באכזריות על-ידי ספינות ומטוסי קרב במלחמת ששת הימים על ידי ישראל. המקרה ידוע ומתועד, אך קוטלג כטעות פטאלית על ידי האמריקנים והישראלים כאחד. אך אנשי האתר טוענים שממש לא מדובר בתאונה.

הסיבה להתקפה, לפי האתר, היתה שספינת המודיעין "ליברטי", עשתה את דרכה בים התיכון במשימת איסוף מידע. ממשלת ישראל, שחששה כי כיבוש רמת הגולן ייוודע בעולם עוד לפני תום המלחמה, הורתה לצה"ל להתקיף את הספינה האמריקנית. לטענת עורכי האתר, הפרשה הושתקה על-ידי שתי המדינות, בכדי לשמור על המשך יחסים דיפלומטיים תקינים. מה זה בסך-הכל ספינה?
 

איידס? אין דבר כזה

מין בטוח? אמצעי מניעה? הכל שטויות. האתר הבא מגייס מומחים בעלי שם עולמי מתחומי הכימיה והרפואה, חלקם זוכי פרס נובל, בכדי להוכיח כי לא נגיף ה-HIV גורם לאיידס. לפי עורכי האתר, מקורות המחלה מצויים עדיין בגדר תעלומה. הנגיף עצמו אינו מזיק ואינו מועבר על ידי יחסי מין, אלא בגלל הרעלים שאופפים אותנו בסביבה המודרנית. ארובת רידינג, סמים ומשקאות ממותקים הם יותר מסוכנים מסקס לא בטוח, לפי שיטתם.

אז למה אנשים מתים מאיידס? הם לא. הם מחזירים את נשמתם לבורא בגלל קוקטייל התרופות שניתן להם, קוקטייל קטלני פי כמה וכמה מאשר כימותרפיה הניתנת לחולי סרטן.

מי מרוויח מזה? ארגוני בריאות עולמיים ומדענים בעלי מלגות מחקר, שיאבדו את משרתם אם האמת אכן תצא לאור. תיאוריה זו, אגב, פורסמה לפני מספר שבועות גם בעיתון "הארץ", זה שקוראיו הם אנשים חושבים. הכתבה, כצפוי, גררה גל של תגובות נזעמות מצד מדענים ורופאים.

קונספירציה: ועכשיו הפורטל

כמובן שאי אפשר לסיים כתבה כזאת בלי פורטל קונספירציה ראוי לשמו. כזה שיוביל אותנו ביד אמונה למסע מופלא במחילות הקונספירציות האפלות ביותר. נכון, הגרפיקה דלה עד כאב, אבל התוכן בהחלט מפצה על זה.

שליחי ממשל רוצחים אזרחים, הנוסחה הסודית של קוקה-קולה, התקשורת ששולטת על הכל, האח הגדול שצופה בנו, איך משליטים סדר עולמי חדש, מה באמת קרה בין קלינטון למוניקה לווינסקי - והכי חשוב: פול מקרתני מת, אבל לא לדאוג: ג`ים מוריסון עושה חיים אי שם באפריקה. הכל הולך, הכל אמת. צריך רק להאמין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by