ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לילה בלי גלישה 

לילה בלי גלישה

 
 
טלי לכיש

מסתבר שלא רק גולשי ה-ADSL סבלו ביממה האחרונה מבעיות גלישה. גם מנויי האינטרנט בכבלים סבלו מניתוקים רבים; צירוף מקרים או קונספירציה?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרי מנויי ה-ADSL שסבלו כל היום מניתוקים של חיבור האינטרנט, הגיעו למערכת חיים ברשת גם תלונות רבות ממנויים של שירות האינטרנט של חברת HOT, על כך שבמהלך הלילה האחרון לא התאפשרה גלישה ברשת, ללא שום סיבה נראית לעין.

מבירור שערכנו עם דוברת החברה, התברר שאכן HOT היא זו שאחראית לתקלה הלילית הזמנית; "לפי בדיקה שנעשתה התברר כי נערכו עבודות יזומות של שדרוג המערכת בשעות הלילה (מ-1 עד 8 בבוקר) באזור רעננה, וזאת מכיוון שבשעות אלו יש מספר מועט של גולשים" לדבריה.
 
 
למרות שב-HOT טוענים כי "השדרוג נעשה רק באזור רעננה הנמצא בתחום האחריות של "ערוצי זהב", הגיעו אלינו מספר דיווחים גם ממנויים של חברת "מת"ב". "אולי היה מדובר בתקלה מקומית שלא קשורה לעבודות השדרוג.", נמסר מ-HOT.

מדוע לא יידעתם את הגולשים מראש על מועד ביצוען של עבודות התשתית?
"זה בעייתי מבחינתנו ליידע את לקוחותינו מכיוון שאנחנו לא ספק אינטרנט, אלא ספק של תשתית בלבד, ובתור שכזה אין בידינו את כתובות האי-מייל של המנויים".

יכולתם לפנות לספקיות עצמן, ולברר מי מבין המנויים שלהם נמנים גם על לקוחותיכם.
"שוב, זה מאד בעייתי מבחינתנו לעבור בין הספקיות השונות, ולבקש מיילים של לקוחות שלהם, למרות שהם גם לקוחות שלנו. זה הרבה יותר מורכב ממה שזה נשמע. ולמרות זאת, לאחר המקרה הזה אנו בוחנים אפשרויות כיצד נוכל ליידע מראש את הלקוחות בעתיד, אולי אפילו בדרך זו".

חשבתם על פרסום מודעה בעיתון?
"כן. גם זוהי אפשרות שנבחנת, בנוסף לאופציה של הוצאת הודעה מסודרת לעיתונות".

האם מתוכננות עבודות תשתית נוספות?
"כן, וודאי. כל הזמן מצטרפים עוד ועוד מנויים חדשים לשירות, ומכיוון שHOT מעוניינת לשפר את איכות הגלישה, יש צורך מתמיד בשדרוג המערכת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by