ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ראסיה נוספת לאקספלורר 
 
 
מערכת חיים ברשת

תוך חודש בלבד ירד אחוז המשתמשים בדפדפן של מיקרוסופט; ברקע וירוס תולעת מציג את עצמו כטלאי אבטחה לדפדפן המושמץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בחודש האחרון הדפדפן של מיקרוסופט חטף על כל הראש. תחילה היתה זו פירצת אבטחה מסוכנת, שהמתכנתים של ענקית התוכנה לא הצליחו להשתלט עליה, אחר כך התקבלה התרעה של מומחי האבטחה של ממשלת ארצות הברית, לפיה האקספלורר פשוט אינו בטוח לשימוש. גולת הכותרת של הקרדיט האבטחתי הרעוע, היה טלאי האבטחה שהוציאה מיקרוסופט בחטף, שיומיים מאוחר יותר התגלה כלא יעיל.
 
 
אם נהוג היה לחשוב שלא משנה כמה יקטלו את המוצרים שלהם, מיקרוסופט ימשיכו למכור כמו מטורפים ולו בזכות המונופול שלהם על שוק מערכות ההפעלה, הרי שנתוני סקר חברת WebSideStory מוכיחים כי לא לעולם חוסן.

לפי הסקר, עליו דווח ברג'יסטר, נתוני המשתמשים בדפדפן של "חלונות" ירד בתוך חודש מ-95.7% ממשתמשי הדפדפנים, ל-94.73%. הנתונים מתייחסים לחודש שהסתיים ב-6 ביולי. מדובר בסך הכול באחוז אחד, אולם יש לזכור כי מדובר בשינוי שהתרחש תוך חודש בלבד.
 

וירוס תולעת רוכב על גל הפאניקה מהדפדפן

בתוך כך, אימייל אפוקליפטי החל לנחות בתיבות אימייל ברחבי העולם, הציג את עצמו כמשלוח ממחלקת האבטחה של מיקרוסופט, ומציע להוריד טלאי אבטחה לדפדפן המדובר. כך דווח ב-San Diego Union Tribune.

שורת הכותרת שלו, "Use this patch immediately", כמו גם כתובת השולח, security@microsoft, נשמעים מאוד מבטיחים. אך הקובץ המצורף עושה רעשים של עוד וירוס תולעת, אם כי לא מהסוג המזיק שבהן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by