ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הבלוגרים התקבלו למגרש של הגדולים 
 
 
מערכת חיים ברשת

לראשונה בהיסטוריה, בלוגרים פוליטיים קיבלו אישור להיכנס כעיתונאים לכנסים של המפלגות האמרקניות, לצד העיתונות הרשמית הממוסדת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עיתונאי הרשת העצמאיים עומדים לעשות בקרוב היסטוריה, כאשר לראשונה, כמה נציגים מהם יכנסו באופן רשמי לכנסים הגדולים של שתי המפלגות בארה"ב, כך מדווחת סוכנות הידיעות AP.

המפלגה הרפובליקנית אישרה כי היא תאפשר למספר בלוגרים, כנראה 10 או 20 את הכניסה לכנס. דווקא הדמוקרטים היו אלו שהיססו להזמין בלוגרים לכנס. בהתחלה המפלגה הזמינה כמה בלוגרים, אולם אחר כך היא התחרטה והטילה את האשמה בחוסר ההחלטיות בתקלת מחשב.

מחאת הבלוגרים כמובן מיהרה להגיע. הם האשימו את המפלגה הדמוקרטית באפליה על רקע עמדות פוליטיות. דוברת המפלגה, פגי ווילהייד, מיהרה להכחיש, וטענה כי רק שניים מתוך 20 הבלוגרים שהוזמנו במקור ושבוטלה הזמנתם, ידועים כימנים.
 
 
בסופו של דבר המפלגה הדמוקרטית נכנעה לבלוגרים, ופעלה בדומה למפלגה הרפובליקנית, והסכימה לאשר את הכניסה למספר לא ידוע של בלוגרים מתוך 200 הבלוגרים שהגישו בקשה.

כאשר עיתונאים מימסדים מגישים בקשה להתקבל לכנס, המפלגות נוהגות להחליט האם לאשר את הזמנתם בהתאם לכללים ידועים מראש של אגודת העיתונאים. אולם כשזה נוגע לעיתונאים עצמאיים ובלתי ממוסדים, אין כללים. בשל כך, המפלגות היו צריכות לקרוא את הבלוגים אחד אחד.

דוברת המפלגה הדמוקרטית הודיעה כי הבלוגרים שהגישו בקשות להתקבל נבחנו בהתאם למקצועיותם, מקוריותם, ומידת המנהיגות שלהם, ומכחישה שעמדתם הפוליטית משמשת כקרטריון.
 
אולם ביל אדולינו, בלוגר ידעו שקיבל הודעת סירוב מהפלגה הדמוקרטית, מאמין שהוא נדחה משום שהוא מוכר ברשת כמבקר הבלתי רשמי של ג'ון קרי, המועמד הדמוקרטי לנשיאות.

בלטון, דוקטורנט בן 28 מאוספורד שדווקא כן קיבל הזמנה, סיפר כי הוא הסמיק קשות כאשר נודע לו בטלפון שאושרה הזמנתו. "זה יהיה כיף גדול לקחת חלק בוועידה הראשונה בה גם הבלוגרים משתתפים" אמר בהתרגשות. עכשיו הוא מנסה לקבץ את מעותיו בכדי לממן על חשבונו את כרטיס הטיסה מאנגליה לכנס.

כנס הדמוקרטים עתיד להתקיים בבוסטון בתאריכים 26-29 ביולי, וכנס הרפובליקנים יערך בניו-יורק בשני בספטמבר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by