ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נעצר באשמת גניבת הקוד מאלטה ויסטה 
 
 האם קוד המקור של אלטה-ויסטה משולב במנוע של MSN ?   
 
רויטרס

עובד מיקרוסופט בהווה ואלטה-ויסטה בעבר נעצר בחשד כי לפני שנתיים גנב את קוד המקור של מנוע החיפוש אלטה- ויסטה. חשד לשילוב הקוד במערכת החיפוש של MSN

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לורן שאבה מואשם כי בשנת 2002, לאחר שסיים לעבוד באלטה ויסטה ולפני שהתקבל לעבוד במיקרוסופט, חדר למחשבי מעסיקתו הקודמת וגנב את קוד המקור של מנוע החיפוש, כך לפי התצהיר שהגיש ה-FBI בכתב האישום לבית המשפט המחוזי בצפון קלפורניה.

חברת אלטה-ויסטה נרכשה בידי ספקית שירותי הפרסום המקוון Oventure, אשר נרכשה אף היא בידי יאהו, מתחרתה של מיקרוסופט, בשנה שעברה. מיקרוסופט, מצידה, משקיעה משאבים רבים בפיתוח טכנולוגית חיפוש, בכדי להתחרות בגוגל, מנוע החיפוש המוביל ברשת, ומפעילה במסגרת חטיבת MSN, צוות המפתח אלגוריתם למנוע חיפוש.

דוברת מיקרוסופט, תמי בגס אישרה לרויטרס כי שאבה, בן 29, עבד במטה החברה ברדמונד, אולם סירבה לחשוף את את שם המחלקה בה הוא עבד או האם מתבצעת חקירה פנימית במיקרוסופטט סביב המקרה. "אנחנו בטוחים במדיניות שלנו ובשיטות העבודה שיבטיחו את המהימנות של הקוד שלנו", אמרה בגס.
 
 
עוזרו האישי של כריס סונגרבי, ראש יחידה לפשעי מחשב וקניין רוחני בצפון קליפורניה, לא היה מוכן להגיב האם קיימת חקירה נוספת הבודקת האם שאבה שילב את הטכנולוגיה של אלטה-ויסטה באלגוריתם החיפוש של MSN. "החקירה לא עוסקת במיקרוסופט" , אמר סונדרבי.

דובר של יאהו, הבעלים הנוכחים של אלטה-ויסטה, סירב להגיב.

שאבה שוחרר בערבות של 10,000$, ותאריך תחילת משפטו נקבע ל-20 ביוני, בסאן פרנציסקו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by