ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הכל רועד 

הכל רועד

 
 
הילה בקמן

המסע השבועי נפתח ברעידת האדמה ומסתיים בסטיות הקטנות של הטבע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביום רביעי, לפנות השעה חמש, ישבתי בחדרי כשחולדת ענק שוטטה להנאתה (נבלה חצופה) בתוך ארון הבגדים שלי, נתקפה בהתקף אפילפטי, הרעידה אותו וצנחה אל מותה, או כך לפחות הנחתי מיד כשאת ישראל פקדה רעידת אדמה. האמת היא שרעידונת תהיה הגדרה הולמת יותר למה שנראה יותר כמו התלוצצות של אימא אדמה, עת אחזה בה רוח שובבית.

מדי שנה פוקדים את כדור הארץ רעשים הגורמים לנזק גדול בהרבה מזה שמסוגל לגרום לו מכרסם מגודל, גובים עשרות אלפי נפשות וגורמים לנזק עצום ברכוש. אולם, עם שוך הרעש, מבין ההריסות והחורבן, לעתים מזדקר לו יופי כמו ורד תחת קרני השמש אחרי לילה גשום, או כמו זה שמגולם בכאוס הניבט מציורים קוביסטיים.
 
 
הרעיון העיקרי שעומד בבסיס הקוביזם הוא שניתן לתפוס את מהותם של אובייקטים על ידי הצגת זוויות שונות שלהם בו-זמנית. פאבלו פיקאסו, גדול הקוביסטים ואחד ממחוללי הזרם, יצר על פי עקרון מנחה זה את יצירות המופת הכי גדולות שלו. נסו גם אתם ליצור פני פיקאסו-שיק, ולהוסיף אותם לגלריה.

את מה שפיקאסו יצר בזיעה ושאר רוח, אתם השגתם בגרירה והדבקה, והטבע, כהרגלו, בלי בושה, יוצר השכם וערב בידיים שלובות.
 
אגב, הטבע מרבה בגילויים חסרי בושה, שלא לומר קינקיים. לפעמים, יצירת הטבע הקינקית היא כל כך מתעתעת שאם נגיד תתבקשו להבחין באפרסק אחד חבוי בים של עכוזים, מאוד תתקשו
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by