ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ספונג'ה בדרך לתהילה 

ספונג'ה בדרך לתהילה

 
 
איל שפירא
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 עינת, 23:45, מרכז הרצליה
  עינת, 23:45, מרכז הרצליה   

עינת הגיעה לעיר הגדולה הישר מקיבוץ קטן בצפון. בלי פרוטה בכיס ועם חלום גדול: להיות שחקנית. לא פחות.

"מהר מאוד הבנתי שלא קל לחיות פה. שכר דירה, חשמל, סיגריות, בתי-קפה, ולמי נשאר כסף לבית-ספר למשחק? יום אחד ראיתי מודעה בעיתון. חיפשו מנקה לחדר המדרגות של סטודיו נחשב להקלטות טלוויזיה. הבנתי שזה הכי קרוב שאוכל להגיע לעולם הזוהר".

היא חשבה, שכמו בסרטים, גם היא תכבוש את העולם דרך הדלת האחורית - עם מגב ביד וחיוך של מיליון דולר. "דמיינתי שיום אחד מישהי מהשחקניות תהיה חולה, יגלו אותי, את הכשרון שלי, את כמה שאני שווה".

במשך חצי שנה ניקתה בהתמדה את חדר המדרגות המעוצב, נעליהם של מפורסמים רבים נטבלו לה ברטוב של הספונג`ה בעודם חולפים על פניה, אדישים, בדרכם אל חשכת הסטודיו. ככה, כל יום, עם ג`ינס קצרצר, קוקו שמוט ומצח מיוזע.
 


"ויום אחד זה הגיע! קירצפתי את חדר המדרגות כרגיל, ופתאום נעצר לידי אחד הביג-בוסים. כלי רציני. כרגיל, חייכתי חיוך מפתה, וכרגיל, עמדתי לפנות לו את הדרך. אבל שלא כרגיל, הוא פשוט נעמד וחייך אלי. הסתכל עלי במבט ארוך ובוחן. הוא שאל אותי איך קוראים לי ועניתי: עינת.
הוא אמר לי שיש לי שם יפה ואני מלמלתי משהו כמו `תודה`.

"ואז הוא שאל: `ואיפה היית אתמול? חיפשתי אותך`. כמעט נחנקתי, אבל הצלחתי לענות בקול הכי סקסי שלי שהייתי חולה ולכן לא הגעתי. הרגשתי שהנה, או-טו-טו אני בפנים".

המפיק הנודע חייך שוב ואמר בקול נעים: "אתמול בצהריים חירבן פה איזה כלב והיה פה מה-זה מסריח, אז חיפשנו אותך. זה היה פשוט נורא".

עינת היתה המומה. "שאלתי את עצמי באותו רגע: איך אני מזדכה על המגב והסמרטוט הכי מהר שאפשר".

אל התהילה היא עוד לא הגיעה בינתיים. אבל דבר אחד היא יכולה להגיד: היא לפחות ניסתה.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by