ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בניין רב קומות בעיצוב סלולרי 
 
 הצעה עיצובית אחת. האם תוכלו להציע הצעות נוספות?   
 
אילנה תמיר

מליונר אוסטרלי המפעיל רשת חנויות למכירת טלפונים ניידים, מתכנן להוציא לפועל פרויקט נדל"ני גרנדיוזי במיוחד - בניין רב קומות בצורה של טלפון סלולרי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'ון יאן, מיליונר אוסטרלי המוכר יותר בכינוי "ג'ון המשוגע", החליט להצדיק את המוניטין שלו כאדם לא שפוי במיוחד, ולהשקיע את כספו בבניין בניין רב קומות בצורה של טלפון סלולרי.

ג'ון המשוגע עשה את המליונים שלו ממכירת טלפונים ניידים ברשת חנויות הנושאת את שמו ופרוסה בכל רחבי אוסטרליה. פרויקט הנדל"ן הגרנדיוזי הזה מיועד לשמש כפרסומת וכמונומט עבור רשת החנויות שבבעלותו.

ג'ון לא מתכוון לזלזל בפרטים הקטנים. כפתורי Send ו- End, ואטנה ממעל הם מרכיבים הכרחיים בבניין שמתוכנן להיות בן 34 קומות ו-166 דירות מגורים. המיקום שנקבע לבניה יהיה דרום העיר מלבורן.
 
 
את תושבי מלבורן החוששים להתעורר כל בוקר ולראות מהחלון טלפון סלולרי עשוי בטון ומלט, ג'ון המשוגע מנסה להרגיע : "בפאריז ובארה"ב יש לא מעט בניינים בעלי צורה מיוחדת. מה יכול להיות רע בבניין שנראה כמו טלפון נייד?" הוא שואל את כתב ההארלד סאן. "תושבי מלבורן צריכים להוסיף לעצמם קצת צבע. זה חייב להראות מאד יפה, אני חושב", הוסיף בנחישות.

אבל ג'ון עדיין לא סגור בקשר לדגם הספציפי של הטלפון הסלולרי שהבניין יבנה בדמותו. "זה תלוי איזו חברה תציע לתת את חסותה לפרויקט", הוא אומר ושולח מסר ישיר ליצרניות הסלולריות. "מי יודע, אולי אנחנו אפילו נצטרך להוציא מכרז על הפרויקט".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by