ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
במיקרוסופט מתקמצנים עליכם 
 
 באלמר, השווה למעלה מ-11 מיליארד דולר, לצד ביבי   
 
מערכת חיים ברשת

התאגיד הרווחי זומם לחסוך מיליארד דולר מהוצאותיו השוטפות, והוא יקצץ אותם משירות הלקוחות (שזה אתם) ומביטוח הבריאות של העובדים; לחשבון הבנק של גייטס שלום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תאגיד התוכנה מיקרוסופט – התאגיד הרווחי ביותר בעולם, בשבילכם – יקצץ מיליארד דולר מהוצאותיו השוטפות, כך דווח ב-NewsFactor.

סטיב באלמר, המנכ"ל ההיפראקטיבי של החברה, שלח מזכר לכלל העובדים, 57,000 בסך הכול, ובו הוא מצביע על מגמת עלייה בהוצאות החברה במשך שלוש השנים האחרונות. "זהו בבירור לא טרנד שימשיך", כותב באלמר.
 
 
אין צורך לדאוג למצב העו"ש של ביל גייטס, שכן גם ההכנסות עלו, אולם בשיעור נמוך יותר. לחברה יש 56 מיליארד דולר זמינים, והיא מרוויחה 100 מיליון דולר ליום. עלותה השוטפת של פעילות החברה מסתכמת כיום ב-22.642 מיליארד בשנה, ומהסכום הזה יקוצץ המיליארד.

התחומים שייפגעו יהיו הפרסום, שירות הלקוחות וההטבות לעובדים. כבר לפני חודש וחצי קוצצו הבונוסים של הפועלים החרוצים של ביל גייטס, והללו לא היו מרוצים במיוחד. כעת מדובר בפעולות חריפות יותר, כמו קיצוצים בביטוח הבריאות, חופשות לעובדים והחזרי נסיעה. לפני פחות משנה קיבלו כל הבכירים במיקרוסופט, בהם באלמר עצמו, הטבות בשווי מיליונים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by