ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
טלפון פ33ה!!!1 
 
 קיוסרה במבצע לוהט!   
 
מערכת חיים ברשת

נערה בת 16 מארה"ב נפצעה בשבוע שעבר ממכשיר טלפון סלולרי שהתלקח באופן עצמאי ללא כל התגרות מוקדמת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מכשיר טלפון סלולרי מתוצרת קיוסרה (דגם 2325) שהתלקח ללא כל התראה מוקדמת, גרם לפציעתה של נערה מקליפורניה בשבוע שעבר, כך מסר חוקר של מכבי האש באונטאריו. דווח של אתר CNET.

פראנק הודלסטון, חוקר השריפות האחראי על התיק מסר כי על פי החשד, הסוללה של מכשיר הטלפון (סוללה מקורית, יש לציין) היא זו שאחראית להתלקחות שארעה ביום חמישי שעבר. החוקר הדגיש כי הסיבה הוודאית לתאונה עדיין לא נקבעה.
 
 
יצרנית הטלפון, חברת קיוסרה לא החזירה שיחות לאנשי CNET שביקשו את תגובתה. חברת התקשורת Verizon, שמכרה את המכשיר, מסרה כי היא מבקשת לשמוע יותר על המקרה ממשפחתה של הנערה וכי המקרה זוכה למלוא תשומת הלב.

עדים שנכחו במקום מסרו כי הנערה החזיקה את המכשיר בכיס האחורי של מכנסיה, כאשר לפתע המכשיר השמיע קולות מוזרים, החל להתנפח ואז עלה באש. הנערה טופלה בבית חולים אזורי עם כוויות בדרגה שניה ושוחררה לביתה לאחר זמן קצר.

אין מדובר בתקרית ראשונה מסוגה בארה"ב שבה טלפון סלולרי התחמם יתר על המידה או התפוצץ וזו גם לא הפעם הראשונה שמכשיר של קיוסרה עולה בלהבות. ככל שמתרבים המקרים הללו, גוברים החששות לגבי בטיחות המכשירים שבדר"כ נמצאים בכיס, בתיק או צמודים לנו לפנים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by