ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אין לנו את הקלטת הלוהטת 

אין לנו את הקלטת הלוהטת

 
 
הילה בקמן

המסע השבועי של הילה בקמן מתחיל בקלטת לוהטת (אחרת), עובר דרך חזייה מדוכאת במיוחד ומסתיים בפרספקטיבה שונה על החיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תופעת זליגת קלטות/ תמונות לוהטות בכיכובם של סלבז לרשת, כמעט, אבל רק כמעט הגיעה לישראל, הודות להתערבות המשטרה. לעומת זאת, הקלטות האינטימיות בכיכובן של פאם אנדרסון ופריס הילטון דווקא מצאו את דרכן לרשת. בינתיים, גברברי ישראל שמחכים באיברים דרוכים ליום שבו ייחשפו התמונות שמתעדות את זוג הכוכבים המקומי עוסקים בהחלפת נוזלי גוף, יאלצו להסתפק בביצועיה של יורשת המיליונים האמריקנית.

טוב, לא באמת ציפיתם שניתן במה לתועבה כזו? חוצמזה, מה הביג דיל - הרי אתרי סקס נגישים לכל דורש יש בשפע. כנראה שהסלבריטאיות היא הדיל. בעידן שבו איברי סלבז הם לעתים המחוללים הבלעדיים של סלבריטיאותם, זה לא מפליא שהם מעוררים כל כך הרבה עניין. אם כך, נראה אתכם מתרגמים את העניין הזה למידות.
 
 
כולם חושבים על ציצים, אבל אף אחד לא עוצר לחשוב על זו שנושאת אותם, תומכת בהם ומפארת אותם בענווה ובמסירות אין קץ, קבורה תחת שכבות של בדים, ללא אור וללא ליטופי קרני השמש המיטיבות. זאת אומרת, אף אחד חוץ מקווין ושרה, שיצאו למסע בן שבוע ימים ברחבי אמריקה, שתכליתו שחרור חזייה אחת מכבלי הדיכוי של קיומה.


דיכוי החזייה, לצערי, אינו מסתכם בכליאתה במחשכי הטקסטיל. חזיות מסוימות נתונות גם לפולשנותן של פטמות מלאכותיות ולזרמי אוויר וחשמל לצורך ניפוחן ולשאר זוועות, בשם הגודל.
הילת הגודל, דעו, היא החולה הרעה ואימת פריטי ההלבשה התחתונה באשר הם, לא רק של החזיות.
 
 
אני מקווה שמי שהיו צריכים להבין, הבינו, שלא כדאי לפצות על מה שהטבע לא חנן אתכם במכונית גדולה - ההקשר ברור מידי. עדיף היה לו התאבזרתם במכוניות כאלה. לפחות, את בעיית החנייה הייתם פותרים בלי בעיה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by