ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר אינדימדיה והכוכבת המצולמת 
 
 התמונה שפורסמה, בתוספת טשטוש מעשה ידינו   
 
עידו רוזנטל

באתר פורסמה תמונה שבה נראים פניה של הכוכבת בבירור; מנהל האתר: התמונה תורד, בגלל הספק באמינותה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעוד כל כלי התקשורת מנסים בשבוע האחרון למצוא כל דרך אפשרית על מנת להגיד את שמה של הכוכבת בעלת היד הקלה על המצלמה, העלה לפני ארבעה ימים אתר אינדימדיה לאוויר תמונה שבה איבריה של הכוכבת מצונזרים, אולם פניה חשופים לכל.

בתחתית התמונה נכתב כי שולח המאמר "אינו אחראי לאמינות התמונות" והתמונה באמת נראית כמו עיבוד של תוכנה גרפית ולא כמשהו אותנטי. למרות זאת, מי שעדיין לא גילה באיזו כוכבת מדובר לא יתקשה לזהות אותה.

בראיון לחיים ברשת אומר מנהל האתר, נמרוד קרת, כי הוא אפילו לא ידע מהסיפור כשראה את התמונה לראשונה: "מישהו שם שם תמונה וכשאני הסתכלתי עליה היא נראתה לי כמו פוטומונטאז'. רק מאוחר יותר שמעתי שיש סיפור עם הכוכבת הספציפית הזו, אולם גם אז הדבר היחידי שנעשה כאן היה לשקר וזה לא נוגד את מדיניות הפרסום של הפורום הפתוח שלנו. הדרך שבה אנחנו נפטרים משקרים, היא באמצעות דירוג נמוך שמעניקים הגולשים.

אחד הדברים שמאפיינים את המדיניות שלנו היא שאנחנו לא מוחקים דברים שהם נכונים אלא רק דברים שמטעים ושנועדו לשבש את המדיניות של אינדימדיה. מישהו העלה את התמונה מבלי להשאיר את הדואר שלו וגם רשם שהאמינות מוטלת בספק. אני כמשתמש – לא מאמין לזה ולכן גם נתתי לה דירוג נמוך (דבר שאם ייעשה על ידי מספיק משתמשים, יעלים את התמונה ע.ר).

אם יבואו מחר מהמשטרה ויגידו לי להוריד את זה כי יש צו איסור פרסום – אני אבדוק אם מדובר שמשהו שיסכן את אינדימדיה ובמקרה הצורך, גם אוריד את התמונה. בינתיים לא קיבלתי חוות דעת כזו ולכן לא הורדתי אותה".

לאחר פניית חיים ברשת החליטו באתר להוריד את התמונה. יודגש כי ההורדה נעשתה רק בגלל הכיתוב שהטיל ספק באמינותה ולא בגלל צו איסור הפרסום.

הערה: על מנת שלא לפגוע בצו איסור הפרסום, כתבה זו אינה פתוחה לתגובות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by