ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
זה לא הג'ימייל של אבא שלכם 
 
 ברין ופייג` מסמנים טריטוריה   
 
מערכת חיים ברשת

בגוגל לא אוהבים את כל המסחרה ברשת בתיבות הג'ימייל הנדירות, וגם לא את התוכנות שמחטטות להם בקוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גוגל, מפעילת שירות הדואר ג'ימייל, הנמצא עדיין רק בשלבי ניסוי ופתוח למעטים, לא מרוצה מתופעת הספסרות בחשבונות הדואר הפושה ברשת.

למסמך "תנאי השירות" של ג'ימייל, התווסף השבוע תנאי חדש ומעורפל למדי, האוסר על "מסחר, מכירה, מכירה מחדש או ניצול אחר למטרות מסחריות של התיבה, או העברה של חשבונות ג'ימייל", כך מדווח האינקוויר.

בשלב זה, כשהתיבה עדיין לא הושקה לקהל הרחב, בכדי לפתוח חשבון בג'ימייל, יש צורך לקבל הזמנה ממישהו שכבר יש ברשותו תיבה. באתרי מכירות פומביות כדוגמת ebay, אפשר למצוא, גם עכשיו אחרי השינוי בתנאי השימוש, הצעות רבות למכירה של הזמנות. כמו כן עומדות למכירה תיבות ג'ימייל בעלות שמות משתמש מגניבים.
 
 
מתנאי השימוש החדשים, לא ברור האם האיסור תקף רק לסחר בתיבות ג'ימייל עצמן, או גם בהזמנות לתיבה. כמו כן לא ברור מהניסוח, האם האיסור תקף גם על העברת הזמנות תמורת טובות הנאה שאינן כסף, כפי שאפשר למצוא באתרים כדוגמת אתר gmailswap המציע החלפת ג'ימייל תמורת דברים שונים ומוזרים, או באתר gmail4troops שדרכו פטריוטים אמריקאים מעניקים הזמנות לתיבה עבור "חיילנו הגיבורים בעירק".


עוד בתנאי השימוש אפשר למצוא איסור על שינוי, התאמה, תרגום או הנדסה לאחור (reverse engineer) של שום חלק בשירות ג'ימייל. משמעות הדבר שתוכנות המבוססות על ניתוח של האופן שבו התיבה מתוכנתת, ומציעות שירותים שמתלבשים עליה בשביל למשוך הודעות ל-pop3, להתריע על הודעות חדשות שמגיעות או מציעות להשתמש בתיבה למטרות גיבוי, עומדות בסכנה להיחשב בלתי חוקיות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by